پیش بازی دیدار هنگ کنگ و عراق:

 

امشب و از گروه سوم رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی در قاره آسیا دو دیدار حساس برگزار می‌شود.که در یکی از این بازی‌ها تیم‌های ملی عراق و هنگ کنگ رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

دیدار حساسی که شاید در آن یک نتیجه تا حدودی مشخص باشد.چون اختلاف سطح دو‌ تیم از لحاظ آمادگی و سطح فنی بسیار زیاد می باشد.

علاوه بر این دیدار یک دیدار حساس دیگر نیز در این گروه برگزار می شود.ه در آن تیم ملی ایران باید با کامبوج دیدار کند ‌

دو دیداری که می‌تواند معادلات این گروه را بر هم زده ‌و شرایط صعود تیم‌ها را تا حدودی مشخص سازد.

دیدار امشب تیم‌های ملی هنگ کنگ و عراق از ساعت ۲۱ در کشور بحرین برگزار می شود.

گروهی که به نظر یکی از پیچیده ترین و حساس ترین گروه های انتخابی جام جهانی در قاره آسیا و از مرحله اول به حساب آمده و تیم ها در آن به یکدیگر نزدیک هستند.

حال با توجه به حساسیت و اهمیت این گروه تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است که برای دیدار امشب یک پیش بازی آماده و آن را با شما به اشتراک بگذارد

 

مطلبی که شما می توانید برای مطالعه آن در ادامه با ما همراه باشید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

این دو تیم از لحاظ آمادگی فنی و قدرت تیمی اختلاف نسبتاً زیادی با یکدیگر دارند. این اختلاف را می‌توان در رده بندی فیفا نیز مشاهده نمود.جایی که تیم ملی عراق در رده شصت و هشتم دنیا و تیم ملی هنگ کنگ در رده صد و چهل و چهارم دنیا قرار گرفته است.

 

عراق در حال حاضر صدرنشین گروه سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی در قاره آسیا بوده و ۱۴ امتیاز از بازی‌های گذشته خود جمع آوری کرده است.در حالیکه تیم ملی هنگ کنگ با کسب تنها ۵ امتیاز در در رده چهارم جدول گروه قرار گرفته است.

 

تیم ملی عراق در پنج دیدار اخیر خود توانسته است.چهار پیروزی و یک تساوی به دست بیاورد و شکستی را نیز تجربه نکرده است.

 

از طرف مقابل مقابل تیم ملی هنگ‌کنگ از پنج دیدار اخیر خود تنها یک پیروزی در برابر کامبوج را تجربه کرده . در چهار دیدار دیگر تن به شکست داده است ‌

 

بازی رفت این دو تیم نیز با برتری ۲ بر صفر تیم ملی عراق به پایان رسیده است.

 

پیش بینی و شرط‌بندی دیدار این پیش بازی :

 

تیم ملی عراق چه از لحاظ مهرهای و چه از لحاظ فنی و روحی چندین نور از تیم ملی هنگ کنگ بالاتر بوده وضعیت بسیار بهتری را نسبت به رقیب امشبش دارد.

صعود این تیم به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی تقریبا قطعی شده. آنها به دنبال صدرنشینی در این گروه و صعود مستقیم به مرحله بعد می باشند.

 

تیم ملی عراق احتمالاً دیدار امشب را با برد پشت سر گذاشته تا با یک روحیه خوبی به مصاف تیم ملی ایران در دیدار نهایی خود در این مرحله برود.

 

علاوه بر این احتمال دیدار امشب رقابت پرگلی از آب درنیاید زیرا تیم ملی هم ممکن با یک بازی بسته قصد خواهد داشت.تا حداقل از زیاد خوردن جلوگیری کرده و با یک نتیجه آبرومندانه شکست بخورد.

 

علاوه بر این احتمالاً تعداد کرنرهای این مسابقه به نفع تیم ملی عراق بسیار زیاد بوده. همین امر می‌تواند باعث شود که کاربران از هندیکپ منفی این تیم در آپشن کرنرها استفاده نمایند.