دیدار دوم نیمه نهایی رقابت های سوپر کاپ اسپانیا امشب در منطقه مالاگا میان دو تیم رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو برگزار خواهد شد. دیداری که برنده آن در فینال به مصاف بارسلونایی می رود.که دیشب با برتری در ضربات پنالتی مقابل سوسیداد جواد حضور در دیدار پایانی را کسب نمود. رقابت امشب مانند شب گذشته در ورزشگاه بی طرف و از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد. باید دید که آیا فینالیست جام حذفی یعنی اتلتیک بیلبائو موفق می شود.به فینال این رقابت‌ها صعود کند.یا این که قهرمان لیگ جواز حضور در دیدار پایانی را کسب می‌کند.با توجه به حساسیت و تک حذفی بودن این دیدار تیم پخش زنده و همچنین تحلیلگران این سایت در نظر گرفته‌اند.که به طور ویژه به این بازی توجه نموده و علاوه بر پیش بینی یک پیش بازی نیز از آن تهیه و در اختیار کاربران خود قرار دهند.

مطلبی که در ادامه این مقاله می‌توانید آن را مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

دو تیم وضعیت متفاوتی را در جدول لالیگا تجربه می‌کنند. رئال مادرید از ۱۸ بازی اخیر خود ۳۷ امتیاز کسب نموده و در حال حاضر در رتبه دوم جدول رده بندی لالیگا دیده می شود. از طرف مقابل تیم اتلتیک بیلبائو با همین تعداد بازی و کسب تنها ۲۱ امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول رده‌بندی قرار دارد. هرچند که طرفداران رئال مادرید و طرفداران بیلبائو از وضعیت این خود راضی نیستند.

رئالی ها بعد از شروع ناامیدکننده در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته. توانستند در شش بازی پیاپی در رقابت‌های مختلف پیروز شوند.اما بعد از آن شش بازی بازهم در سه دیدار گذشته با کسب دو تساوی و یک پیروزی عملکرد خوبی را از خود به جای نگذاشته و بازهم هواداران خود را ناامید کردند.

اتفاقاً یکی از آن پیروزی های متوالی رئال در برابر همین آتلتیک بیلبائو در ورزشگاه دی استفانو رقم خورد.

از طرف مقابل اتلتیک بیلبائو نیز وضعیت خوبی ندارد.آنها در ۹ بازی گذشته تنها دو بار طعم پیروزی را چشیده اند. در چهار دیدار نیز شکست خورده اند. آن ها حتی دربی ایالت باسک را نیز به سوسیداد واگذار کرده تا تماشاگران خود را بیش از پیش ناراحت و ناامید کنند.

با این اوصافی که گفته شد وضعیت سفید پوشان پایتخت اسپانیا بسیار بهتر از رقیب خود می باشد. آنها شرایط بهتری برای پیروزی در این دیدار دارند.به خصوص اینکه در ۹ بازی گذشته نیز شاگردان زیدان شکستی را متحمل شده اند.

وضعیت بازی های رودرو نیز کاملا به سود تیم مادریدی می باشد.به طوری که آن ها در ۱۱ دیدار گذشته در برابر بیلبائو شکست نخورده . از پنج دیدار اخیر سه بازی را نیز با برد پشت سر گذاشته اند.حال باید دید که در این دار چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار:

همانطور که در مطالب بالا گفته شد به نظر می‌رسد شانس رئال مادرید چه بر روی کاغذ و چه در عمل برای پیروزی بسیار بیشتر از رقیب خود می باشد. امری که اکثر کارشناسان و سایت‌های شرط‌بندی و پیش بینی نیز آن را تایید می نمایند. اما به طور کلی تیم بیلبائو در برابر تیم هایی مثل بارسلونا و رئال شرایط متفاوتی را رقم می‌زند. امری که باعث می‌شود بعضاً مشاهده نتایج خوبی از سوی این تیم در برابر این دو تیم باشیم.اما با این وجود نیز به نظر بازهم راه برای پیروزی در این دیدار مشکل چندانی نداشته باشد.

علاوه‌بر آپشن نتیجه یک آپشن دیگر که معمولاً برای بازی‌های بیلبائو در نظر گرفته می‌شود بخش کارت‌های زرد می‌باشد.

جایی که تیم بیلبائو به دلیل بازی درگیرانه و خشن همیشگی‌اش معمولاً تعداد کارت های زرد زیادی به خصوص در برابر تیم هایی مثل بارسلونا و رئال مادرید کسب می کند. حتی در بازی آخر این دو تیم به چند وقت پیش برگزار شد تیم بیلبائو ۱۰ نفره و ۷۰ دقیقه را بازی نمود.

بنابراین در بخش کارتهای زرد می توان از گزینه هایی مثل بیشتر از از سه یا حتی چهار کارت زرد برای این مسابقه بهره برد.