پیش بازی والنسیا و ویارئال:

 

هفته ۲۶ لالیگا اسپانیا امشب با برگزاری یک دیدار آغاز می‌شود.

دیداری میان تیم های والنسیا و ویارئال که قرار است از ساعت 23 و 30 دقیقه امشب و به میزبانی ورزشگاه مستایا شهر والنسیا برگزار شود.

این دیدار به گونه ای است که والنسیا برای فاصله گرفتن هرچه بیشتر از قعر جدول و ویارئال برای زنده نگه داشتن امیدهای کسب سهمیه اش باید رو در رو یک دیگر قرار بگیرند.

بنابراین این دیدار نیز از حساسیت‌های خاص خود برخوردار خواهد بود. همین حساسیت ها باعث شده است که تیم تحلیلی سایت  در نظر بگیرد یک مطلب پیش بازی از آن تهیه و در اختیار کاربران خود قرار دهد.

مطلبی که برای مطالعه آن می توانید در ادامه با ما همراه باشید.

 

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

تیم میزبان یعنی والنسیا از ۲۵ بازی قبلی خود تنها ۲۷ امتیاز کسب کرده. در جایگاه چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

خفاش ها این فصل توانسته اند انتظارات هواداران خود را برآورده سازند. تا هفته های انتهایی نیم فصل جزء مدعیان سقوط به شمار می رفتند. اکنون نیز تنها ۵ امتیاز با منطقه سقوط فاصله داشته.می دانند که برای جلوگیری از فاجعه سقوط باید در بازی‌های آینده امتیاز لازم را کسب کنند. به خصوص بازی هایی که در خانه برگزار می شود.

از طرف مقابل زیردریایی های زرد با ده امتیاز بیشتر یعنی با کسب ۳۷ امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار داشته و به دنبال کسب سهمیه لیگ اروپا برای فصل بعد می باشند.

این تیم با کسب سهمیه پلی آف لیگ اروپا تنها یک امتیاز فاصله داشته. می تواند با کسب نتیجه لازم در این دیدار حداقل برای ۲۴ ساعت نیست که شده جایگاه بتیس را در جدول بگیرد.

هرچند که شاگردان امری در پنج بازی اخیر در لالیگا موفق به کسب پیروزی نشده.تنها ۳ امتیاز از سه تساوی کسب نموده و دو بازی دیگر را با شکست پشت سر گذاشته اند.

از طرف مقابل والنسیا نیز از پنج بازی خود دو بر دو شکست و یک مساوی را در کارنامه خود می‌بیند .عملکرد بهتری نسبت به رقیب هفته‌های اخیر داشته است.

در پنج بازی اخیر رودررو لالیگایی نیز سهم هر تیم دو برد بوده و یک بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.

دو بازی آخر رو در رو را ویارئال برده . حال باید دید که امشب آیا والنسیا بالاخره موفق به کسب امتیاز از حریف می شود یا که خیر.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

وضعیت آمادگی و شرایط تیم والنسیا به گونه ای است.که آنها شرایط مناسب‌تری برای پیروزی یا حداقل کسب تساوی در این دیدار خواهند داشت.

به طور کلی علاوه بر وضعیت آمادگی شرایط روحی و روانی این تیم نیز به نظر بهتر از رقیب می رسد و می‌توان روی برد مساوی این تیم حساب ویژه ای باز نمود.

علاوه بر این ۵ دیدار از ۷ مسابقه اخیر رو در روی این دو تیم بیش از دو گل داشته.به نظر می رسد شرایط در این دیدار نیز برای پر گل بودن بازی مهیا است.

از طرفی داور مسابقه به گونه ای است که به طور میانگین بیش از ۵ کارت زرد و در هر مسابقه به بازیکنان نشان داده است و همین امر می‌تواند باعث پرکارت شدن این دیدار شود.