پیش بازی دیدار چلسی و لسترسیتی:

فینال جام حذفی فوتبال انگلیس امشب بین دو تیم آبی پوش شهرلندن و لستر برگزار خواهد شد.

شاگردان توماس توخل باید از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه به مصافتیم لستر بروند و یکی از دو فینال حساس خود را به انجامبرسانند.

این دو تیم در لیگ نیز به دنبال کسب سهمیه بوده و رقیب یکدیگرمحسوب می شوند و اتفاقاً بازی رو در رو نیز دارند.

در واقع این دیدار میتوان یک پیش بازی و پیش درآمد است. جدالاین دو تیم در لیگ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا محسوبشود.

دیدار امشب به صورت تک بازی و در ورزشگاه ومبلی شهر لندنبرگزار شده و برنده دیدار امشب می تواند قدیمی ترین جام فوتبالباشگاهی دنیا را به خانه ببرد. آرسنال در آن به عنوان قهرمانرکورد دار بوده و پرافتخارترین آن محسوب می شود.

 

با توجه به حساسیت دیدار شیر های لندن و روباه های لستر تیمتحلیلی سایت ما در نظر گرفته است .که برای دیدار امشبیک مطلب پیشبازی تهیه و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

این دو تیم از لحاظ جدولی در لیگ جزیره نیز بسیار به یکدیگرنزدیک می باشند و در راه کسب سهمیه رقیب یکدیگر به شمار رفتهو قطعا تا روز پایانی این رقابت ادامه خواهد داشت.

 

این دو تیم در مراحل پایانی رقابتهای جام حذفی فوتبال انگلیسنیز تیم های بزرگی را حذف نموده اند.

از جلو تیم های لیگ برتری که چلسی آنها را حذف نموده می توانبه تیم شفیلد و همچنین قهرمان لیگ جزیره یعنی منچستر سیتیاشاره نمود.

از طرف مقابل نصرتی نیز دیگر تیم شهر منچستر یعنی شیاطینسرخ را توانسته حذف کند.در نیمه نهایی نیز از سدساوتهمپتون گذشته است.

نکته جالب اینکه هر دو تیم در بازیهای نیمه نهایی موفق به ثبتکلین شیت شده.با برتری یک بر صفر و یک برد اقتصادی بهفینال رسیده اند.

 

این دو تیم سه بار پیش از این در جام حذفی فوتبال انگلیس رو درروی یکدیگر قرار گرفته .که در هر سه مسابقه شیرهای لندن موفقبه شکست دادن حریف شدهاند.امشب اگر این اتفاق را تکرارکنند میتوانند اولین جام خود را با توماس توخل به خانه ببرند.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار پیش بازی:

 

اگر بخواهیم از لحاظ آمادگی روحی و فنی به دو تیم نگاهیبیاندازیم متوجه می شویم .که شرایط تیم چلسی است حریفبسیار بهتر می باشد.

این تیم که با آمدن توماس توخل انقلابی در ایجاد شد توانست بهفینال لیگ قهرمانان اروپا برسد.هرچند که دیدار هفته گذشته رادر دربی لندن به آرسنال واگذار کرد.اما باز هم شرایط خوبی ازلحاظ روحی روانی خواهد داشت.

 

به طور کلی به نظر می رسد که تیم چلسی بتواند در نهایت بازیامشب قهرمانی را از آن خود کرده و این جام را به خانه ببرد.

 

علاوه بر این دیدارهای اخیر رو در روی دو تیم معمولاً کم گل از آبدرآمده است و با توجه به حساسیت و جذابیت دیدار امشباحتمالا بازی امشب نیز یک رقابت کمبل و محتاطانه از آب دربیاید