پیش بازی دیدار پرسپولیس و استقلال:

 

حساس ترین جدایی فصل فوتبال باشگاهی ایران یعنی دربیتهران امشب از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه بین تیمهای پرسپولیس واستقلال به انجام خواهد رسید.

رقابت و جدالی که همواره مهمترین و پرتماشاگرترین دیدار فوتبالباشگاهی ایران محسوب شده.طرفداران زیادی را به سمت وسوی خود می کشد.

یک رقابت و جدال سنتی که هیچ گاه از حساسیت و جذابیت آن کمنمی شود.

دیداری که قطعاً برای تماشاگران دو تیم پیروزی در آن به اندازهقهرمانی در لیگ می تواند حائز اهمیت و شیرین باشد.

این دیدار امشب از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر خلیجفارس و به قضاوت محمدرضا اکبریان در ورزشگاه بزرگ آزادی بهانجام خواهد رسید.با توجه به حساسیت و جذابیت آن تیمتحلیلی سایت ایران بت در نظر گرفته است. که در مورد این بازییک مطلب پیش بازی به طور خلاصه تهیه و آن را با شما کاربرانبه اشتراک بگذارد.

مقایسه آماری که می تواند به تماشاگران دو تیم نیز اطلاعاتمفیدی را بدهد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

شرایط دو تیم از لحاظ آمادگی به نسبت خوب میباشد.هر دو تیمتوانسته اند .از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا به عنوانصدرنشین به مرحله بعد صعود کنند.با یک روحیه مناسب بهرقابتهای لیگ بازگشتهاند.

البته که آنها بعد از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا نتوانستند دربرابر حریفان اصفهانی خود به برتری برسد.بدون برد پا به دربیگذاشته اند‌.

 

شرایط جدولی:

دیدار امشب علاوه بر حساسیت همیشگی از لحاظ جدولی نیزحائز اهمیت می باشد. چون دو تیم در جدول نیز نزدیک به هم قرارداشته.در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی میباشند.

هرچند که استقلال با یک دیداری کمتر ۸ امتیاز از رقیب سنتیخود عقب تر است. اما میتواند با پیروزی در این دیدار و دیدارعقب افتاده این فاصله را به دو امتیاز کاهش دهد.

از طرف مقابل تیم پرسپولیس نیز با ۳ امتیاز و یک بازی کمترنسبت به سپاهان در رده دوم جدول قرار گرفته میداند .که پیروزیدر دیدار امروز میتواند ضامن قهرمانی این تیم برای بار پنجم بهصورت پیاپی در لیگ باشد.

 

وضعیت دو تیم در دیدارهای اخیر لیگ:

قرمزهای پایتخت بهترین خط دفاعی لیگ را به همراه تیم فولادخوزستان در اختیار دارند در ۱۱ دیدار اخیر لیگ خود شکستنخورده اند.یک آمار بسیار خوب را برای خود به ثبت رسانده و بهدنبال تداوم این روند می باشند.

البته آنها از پنج مسابقه اخیر لیگ خود ۳ تساوی و ۲ برداشته وامتیاز را از دست دادهاند.

از طرف مقابل استقلال نیست که دومین خط دفاعی لیگ بعد ازفولاد و پرسپولیس محسوب میشود .در پنج دیدار اخیر لیگ خودتوانست ۲ برد و ۲ تساوی بدست بیاورد و در آخرین دیدار پیش ازدربی نیز با نتیجه ۲ بر ۰ در برابر ذوب آهن تن به شکست داد.

 

وضعیت بازی های اخیر رو در رو:

۳ دیدار اخیر دو تیم در ۹۰ دقیقه با نتیجه تساوی دو بر دو بهپایان رسیده است .دو دیدار دیگر را پرسپولیس با نتیجه یک برصفر پیروز شده است.

آخرین برد استقلال در برابر پرسپولیس به سال ۹۵ باز میگردد.

البته آبی های پایتخت در مجموع تقابل های دو تیم تعداد بردبیشتری داشته و همچنان نیز از این لحاظ از رقیب سنتی خودبالاتر می باشند.

 

حال باید دید که در دیدار امشب چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

 

پیشبینی و شرط بندی دیدار پیش بازی:

وضعیت و شرایط از لحاظ آمادگی فنی برای دو تیم بسیار خوبمی باشد.

به گونه ای که به نظر میرسد سرمربیان دو تیم ترکیب اصلی واولیه خود را به طور کامل پیدا کرده .با یک تفکر مناسب و حجمیوارد زمین خواهند شد.

امری که می تواند به جذابیت و پرگل شدن دیدار امروز کمکشایانی نماید.

در بخش نتیجه نیز به نظر می رسد شرایط برای نتیجه گیری تیمپرسپولیس بهتر از رقیب سنتی خواهد بود.این تیم بتواند در روندشکست ناپذیری خود در برابر حریف را حفظ نماید.

 

علاوه بر این به نظر می رسد در دیدار امروز هر دو تیم موفق شونددروازه یکدیگر را باز کرده و همین امر باعث شود شاهد یک دیدارپرگل باشیم.

 

نکته دیگری که در دربی های اخیر شاهد آن بودیم کم کرنر بودنبازی ها میباشد.

امری که احتمالا امروز مشاهده آنها این بود و در مجموع احتمالاً قرمزپوشان در بخش کرنر ها و تعداد آن برنده باشند.

 

در قسمت گلزنان مسابقه نیز می توان به بازیکنانی چون شهریارمقانلو و ارسلانمطهری حساب ویژهای باز نمود.