پیش بازی دیدار ونزوئلا و اروگوئه‌ از انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی:

بامداد فردا و ساعت ۳ ملی اروگوئه که تا به اینجای کار نتوانست انتظارات هواداران و فوتبال دوستان را در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را برآورده سازد.باید در برابر یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های حال حاضر قاره آمریکای جنوبی یعنی ونزوئلا قرار بگیرد.
ونزوئلا که هم اکنون در جدول ۱۰ تیمی قاره آمریکا جنوبی در رده نهم قرار داشته و امیدی به کسب سهمیه جام جهانی ندارد.امشب باید از اروگوئه‌ای میزبانی کند که آنچنان که باید و شاید نتوانسته امتیازات لازم را جمع آوری کند.

با توجه به اینکه دیدار امشب یکی از ساده ترین دیدارهای تیم ملی اروگوئه در راه جام جهانی محسوب می‌شود.قطعا این تیم باید بازی امشب را با برد پشت سر بگذارد و هر نتیجه‌ای جز برد در ادامه برای این تیم مشکل ساز شده و کار را برای آنها دشوار خواهد کرد.
حال با توجه به این موارد قطعاً دیدار بامداد فردا از حساسیت ها و جذابیت های بالایی برخوردار خواهد بود . از همین رو تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است که مطلب پیش بازی خود را از این دیدار تهیه و آن را با شما به اشتراک بگذارد.
مطلب و مقاله ای که می توانید در ادامه آن را مطالعه فرمایید.

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

تیم ملی ونزوئلا برخلاف وضعیت این روزهایش در رده بندی جهانی رتبه بدی ندارد. در رده سی‌ام جهان قرار گرفته است.
از طرف مقابل یاران لوییس سوارز هم اکنون بین ۱۰ قدرت جهان بوده و جایگاه نهم را برای خود به دست آورده اند.

اروگوئه هم اکنون از ۵ مسابقه قبلی خود تنها ۷ امتیاز به دست آورده ادامه دادن این روند برای این تیم می‌تواند بسیار گران تمام شود.
این تیم از ۵ مسابقه ۲ پیروزی، ۱ مساوی و ۲ شکست در کارنامه دارد باید در مقابل تیمی قرار بگیرد.که از ۵ مسابقه قبلی خود تنها با کسب یک پیروزی و چهار شکست امتیاز داشته.در رده نهم جدول و بالاتر از پرو قرار گرفته است.

در پنج دیدار اخیر رو در روی این دو تیم سهم مردان سرزمین خورشید یعنی اروگوئه ۲ برد بوده و یک برد نیز سهم تیم ونزوئلا می‌باشد و ۲ دیدار دیگر نیز با نتیجه تساوی خاتمه یافته است.

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

همان طور که گفتیم دیدار امشب یکی از ساده ترین دیدارهای تیم ملی اروگوئه در راه صعود به جام جهانی خواهد بود.آنها باید از تمام ظرفیت های خود برای پیروزی در دیدار امشب یا همان بامداد فردا استفاده نمایند.
هرچند که این دیدار در خانه تیم ونزوئلا برگزار می‌شود.اما قطعاً در دیدار امشب تیم اروگوئه دست بالا را داشته و شرایط بهتری برای پیروزی در برابر حریف خواهد داشت . احتمالاً بتواند میزبان خود را شکست دهد.

علاوه بر این عکس رو بازی‌های اخیر تیم ملی اروگوئه پرگل از آب درآمده است. اما نکته مقابل این آمار نیز کم بودن بازی‌های اخیر رو در روی این دو تیم می باشد. ۴ دیدار از ۵ مسابقه اخیر رو در روی این دو تیم حداکثر ۲ گل داشته و بیش از ۲ گل را به خود ندیده است.

نکته جالب دیگری که در دیدارهای رو در رو تیم‌های ونزوئلا و اروگوئه مشاهده شده است دیدارهای اخیر این دو تیم می باشد.
به طوری که برخلاف سایر دیدارهای فوتبال آمریکای جنوبی ۸ مسابقه از ۹ دیدار اخیر روی در روی این دو تیم حداکثر ۴ کارت زرد را به خود دیده است.