پیش بازی دیدار هلند و اوکراین

لالههای نارنجی فوتبال اروپا یعنی تیم ملی هلند یکی از تیمهای نسبتا مدعی یورو ۲۰۲۱ امشب کار خود را در این رقابتها با یک دیدار خانگی در برابر تیم ملی اوکراین آغاز خواهدکرد.

رقابتی که امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در شهر آمستردامهلند به انجام خواهد رسید.باید دید که شاگردان دی بوئر دربرابر شاگردان شفچنکو چه نتیجه ای را به دست خواهند آورد.چگونه یورو را آغاز خواهند کرد.

این دیدار شاید بتواند تا حدودی عیار تیم ملی هلند را برای اینمسابقات مشخص کرده نشان دهد. که طرفداران این تیم تا چهحد میتوانند نسبت به تیمشان امیدوار باشند.

تیم ملیای که طرفداران نسبتاً زیادی در نقاط مختلف جهانداشته .یکی از تیم های پرطرفدار جهان به حساب می آید.

حال با توجه به این موارد تیم تحلیلی سایت ما در نظرگرفته است .که برای داره امشب هلند و اوکراین یک مطلب پیشبازی تهیه کرده و این مطلب را با شما کاربران به اشتراکبگذارد.

مطلبی که می تواند برای کسانی که قصد پیش بینی و شرطبندی بر روی این دیدار را دارند مفید واقع شود.

 

مقایسه وضعیت دو تیم:

دو تیم از لحاظ رنکینگ فیفا و رده بندی جهانی فاصله زیادی بایکدیگر ندارند.

تیم ملی هلند هم اکنون در رده شانزدهم دنیا قرار گرفته است.تیم ملی اوکراین نیز در رده بیست و چهارمجای دارد.

 

نکته جالب اینجاست که تیم ملی اوکراین موفق شده است. که بهعنوان صدرنشین و بالاتر از پرتغال به رقابتهای یورو صعودکند. اما از طرف مقابل تیم ملی هلند بعد از آلمان و به عنوان تیمدوم راهی این بازیها شده است.

 

تیم ملی هلند که در زمان حضور رونالد کومان وضعیت خوبی راپشت سر می گذاشت بعد از رفتن این مربی یک دوران نوسانیرا پشت سر گذاشته.هم اکنون از ۱۰ دیدار گذشته خودتوانسته ۵ پیروزی و ۴ تساوی به دست بیاورد.در ۱ مسابقهنیز طعم شکست را چشیده است.

 

از سوی دیگر تیم ملی اوکراین از ۱۰ دیدار گذشته خود تنها ۳ پیروزی داشته.از هفت دیدار دیگر ۳ شکست و ۴ تصاویر نیزدر کارنامه دارد.

 

البته دو تیم در بازیهای اخیر وضعیت به نسبت خوبی را داشتهاند.به طوری که تیم ملی هلند در ۴ مسابقه و اوکراین در ۶ مسابقه قبلی طعم شکست را تجربه نکرده اند .

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار اين پیش بازی :

 

تیم ملی هلند در این اواخر همانطور که گفته شد عملکرد بسیارپرنوسان لب پر افت و خیزی را پشت سر گذاشته است .به طوریکه نتوانسته آن طور که شاید و باید طرفداران خود را راضی نگهدارد.

در هر حال به نظر می رسد آنها بتوانند حداقل امتیاز را دردیدار امشب بگیرم و یورو را با باخت آغاز نکنند.بنابراین دربخش نتیجه می توان بر روی تساوی نیمه اول و برد و مساویتیم ملی هلند در مجموع حساب ویژهای باز نمود ‌.

 

علاوه بر این احتمالاً در بخشهایی مانند شوت های درچارچوب و کرنرها با توجه به هجومی تر بودن تیم ملی هلند،اینتیم پیروز از زمین خارج شود.بتواند در این بخش ها سرتر ازحریف باشد.

 

نکته دیگری که احتمالا امشب شاهد آن باشیم کم گل بودن بازیاین دو تیم خواهد بود. به طوری که نهایتاً و حداکثر این دیدارسه گل را در بر داشته باشد ‌.