پیش بازی دیدار هافنهایم و بایرلورکوزن:

 

هفته بیست و هشتم رقابت های بوندس لیگا آلمان امشب با برگزاری یک دیدار به پایان می رسد.

رقابتی بین تیم‌های هافنهایم و بایرلورکوزن که از ساعت ۲۳ به وقت تهران به میزبانی تیم هافنهایم که در رده دوازدهم جدول قرار دارد برگزار خواهد شد.

شرایط جدولی در دیدار امشب به‌گونه‌ای است که تیم میزبان یعنی هافنهایم به دنبال کسب امتیاز و پیروزی برای فرار از منطقه خطر و تیم میهمان یعنی بایرلورکوزن به دنبال کسب پیروزی و نزدیک شدن به سهمیه لیگ اروپا فصل بعد می‌باشد.همین نکات باعث شده است که دیدار امشب از حساسیت‌های خاصی برخوردار بوده و جذابیت زیادی داشته باشد.

بنابراین تیم تحلیلی سایت ایران بت در نظر گرفته است.یک مطلب پیش بازی برای این دیدار تهیه و آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

همانطور که گفتیم میزبان این دیدار یعنی هافنهایم در رده دوازدهم جدول قرار گرفته از ۲۷ مسابقه قبلی خود تنها توانسته ۳۰ امتیاز را جمع‌آوری کند‌.

فاصله اندیمشک تا منطقه سقوط ۴ امتیاز می باشد و همین امر باعث شده است.که آنها نتوانند با خیال راحت بازی های باقی مانده بوندسلیگا را پشت سر بگذارند و خطر سقوط را احساس می کنند.

از طرف مقابل بایر لورکوزن نیز با کسب ۴۳ امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته. به دنبال کسب سهمیه اروپا می باشد آن‌ها با تیم پنجم جدول که سهمیه مستقیم لیگ اروپا را کسب می‌کند تنها سه امتیاز فاصله داشته و با توجه به اینکه یک بازی کمتر دارند می توانند امشب به جایگاه پنجم برسند.

وضعیت در پنج بازی گذشته و پنج هفته اخیر بوندسلیگا برای این دو تیم مناسب و مساعد نبوده است.به طوری که هردوی آنها از ۵ مسابقه سه شکست را در کارنامه می بینند. تنها تفاوت شان این است که لورکوزن در کنار آن سه شکست دو پیروزی داشته. هافنهایم یک تساوی و یک پیروزی را در کارنامه‌اش ثبت کرده است‌.

نکته دیگر اینکه هافنهایم در هر سه مسابقه قبلی خود شکست خورده و با سه شکست پیاپی به مصاف بایرلورکوزن که می آید.

دو تیم از لحاظ بسته نگه داشتن دروازه خود نیز در بازیهای گذشته بسیار ضعیف عمل کرده اند.به طوری که لورکوزن در ۳ مسابقه و هافنهایم در ۶ دیدار گذشته موفق و بسته نگه داشتن دروازه خود نشده‌اند.

در بازیهای رودرروی اخیر اما وضعیت به سود تیم هافنهایم بوده است.از پنج مسابقه قبلی این تیم توانسته سه بار پیروز شود و فقط در مسابقه رفت  همین سال بوده است.که در مقابل لورکوزن شکست داده و یک مسابقه نیز با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است.حال باید دید در دیدار امشب چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار هافنهایم و بایرلورکوزن:

 

وضعیت از لحاظ جدول و بر روی کاغذ به گونه‌ای است.که شانس تیم لورکوزن برای برد در این دیدار با وجود میهمان بودن بیشتر به نظر می رسد.

قطعاً آنها انگیزه لازم برای رسیدن به لیگ اروپا را داشته و سعی خواهند کرد در مقابل حریف نسبتاً ته جدولی خود که وضعیت مناسبی نیز در بازی‌های اخیر نداشته به پیروزی برسند.

البته اگر می خواهید انتخاب کم ریسک تر در بخش نتیجه داشته باشید می توانید از برد مساوی این تیم یعنی لورکوزن استفاده کنید.

 

علاوه بر این در ۶ دیدار از ۷ مسابقه قبلی رو در رو این دو تیم حداقل شاهد ۳ گل را در این مسابقه بوده ایم و این نشان می دهد.که احتمالا امشب نیز شاهد یک بازی پرگل باشیم که هر دو تیم موفق به گشودن دروازه یکدیگر شوند.

 

علاوه بر این سبک بازی دو تیم نیز معمولاً باعث می‌شود که رقابت پر کرنری را شاهد باشیم. امری که در ۵ مسابقه قبلی شان نیز کاملا واضح و مشهود بوده .باعث شده است که حداقل ۱۱ کرنر را در دیدارهای شان ببینیم.