پیش بازی دیدار نیوکاسل و استون ویلا:

هفته بیست و هشتم لیگ برتر جزیره امشب آغاز می شود. جدالی بین تیم های نیوکاسل و استون ویلا یعنی تیم های شانزدهم و نهم جدول رده بندی که در ورزشگاه سنت جیمز پارک برگزار می شود.

این دیدار از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد و در آن دو تیم به دنبال هدف های خاص خود خواهند بود.

نیوکاسل به دنبال فاصله گرفتن هرچه بیشتر از منطقه سقوط و استون ویلا به دنبال نزدیک کردن خود به سهمیه لیگ اروپا.

به هر حال این دیدار از حساسیت های بسیاری برخوردار است. دو تیم از باشگاه های قدیمی و ریشه دار انگلیس هستند و همواره جدال های حساسی داشته اند.

از این رو تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است که یک مطلب پیش بازی از این دیدار تهیه و آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارد

مطلبی که طی یک مقاله تحلیلی و آماری جمع آوری شده. شما می توانید در ادامه آن را مطالعه کنید.

 

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

اگر بخواهیم نگاهی به جدول بیندازیم متوجه می شویم که استون ویلا با ۴۰ امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفته. تیم نیوکاسل با ۲۷ امتیاز شانزدهم است.

فاصله نیوکاسل با تیم در واقع تا منطقه خطر و سقوط تنها یک امتیاز است.به همین دلیل این تیم باید امتیازات لازم را در بازی‌های آینده و به خصوص بازی‌های خانگی به دست بیاورد.

از طرفی استون ویلا نیز با یک بازی کمتر با رتبه ششم که سهمیه اروپا محسوب می‌شود تنها ۶ امتیاز فاصله دارد.می تواند با گرفتن امتیاز در بازی های خود به این رتبه نیز نگاهی داشته باشد.

دو تیم در ۵ هفته اخیر دو شکست دو تساوی و یک برد را در کارنامه خود می‌بینند.

البته از آخرین برد تیم نیوکاسل چهار دیدار می گذرد.

آمار بازی های رو در رو تقریبا به سود استون ویلا است.به طوری که آنها در ۵ مسابقه قبلی لیگ شکستی را مقابل نیوکاسل متحمل شدند.حال باید دید در بازی امشب چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

نکته دیگر این که تمامی ته بازی اخیر دو تیم کمتر از سه گل داشته است.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

شرایط و وضعیت دو تیم به گونه ای است که کار برای پیش بینی نتیجه این دیدار را دشوار به نظر می رسد.چون هر دو تیم از آن شرایط آرمانی خود به دور بوده و روزهای خوبی را سپری نمی کنند.

به هر حال به نظر می رسد نتیجه این دیدار در نیمه اول تساوی و در مجموع نیز برد یا مساوی استون ویلا رقم بخورد.

علاوه بر این بازی های اخیر دو تیم نیز نشان داده است.که احتمالاً شاهد یک بازی کم گل خواهیم بود

علاوه بر کم گل بودن در بخش مجموع کارت های زرد نیز با توجه به اینکه هر هفت دیدار رو در رو دو تیم کمتر از پنج کارت زرد داشته است، احتمالا امشب نیز این قضیه حکم فرا باشد.