پیش بازی دیدار میلان و بنونتو:

 

هفته سی و چهارم رقابت های فوتبال باشگاهی ایتالیا سری آامروز با برگزاری چند دیدار پیگیری شده و میشود که در دردیدار انتهایی امشبتیمهای میلان و بنونتو از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در شهر میلان و استادیوم سن سیرو به مصاف همخواهند رفت

دو تیمی که اهداف گوناگونی را در این دیدار دنبال کرده و بهدنبال ایجاد یک شرایط مناسب برای رسیدن به آن اهدافخواهند بود.

شاگردان استفن و پیوندی که از آنها در اواسط فصل به عنوانیکی از مدعیان جدی به کسب عنوان قهرمانی یاد می شد حالشرایط سختی در جدول داشته و گرفتن سهمیه آنها نیز با چالشروبرو شده است و از طرف مقابل تیم تازه صعود کرده بنونتو نیزدر رده هجدهم جدول قرار داشته و برای باقی ماندن در دستهبرتر فوتبال ایتالیا نیاز به کسب امتیازات لازم از بازیهای پیشرو دارد و همین امر شاید کار را برای میلان در این دیدار سختو دشوار سازد.

حال با توجه به این موارد این دیدار از حساسیت ها و جذابیتهای خاصی برخوردار بوده و تیم تحلیلی سایت ایران بت درنظر دارد که یک مطلب پیش بازی از این دیدار تهیه و آن را باکاربران خود به اشتراک بگذارد.

مطلبی که شما می توانید در ادامه آن را مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

شرایط جدولی:

تیم میلان در حال حاضر با کسب ۶۶ امتیاز از ۳۳ مسابقه دررده پنجم جدول رده بندی قرار دارد.

البته فاصله این تیم با تیم آتالانتا که در رده دوم جدول سری آقرار گرفته است تنها دو امتیاز می باشد.آنها با پیروزی دردیدار امشب میتواند به طور موقت به رده دوم صعود کنند.

از طرف مقابل تیم بنونتو نیز با کسب ۳۱ امتیاز است.سهدیدار گذشته در رده هجدهم جدول قرار گرفته است. البته فاصلهآنها نیز با تیمهای بالای دستی خود آنچنان زیاد نیست .آنهابا یک پیروزی می توانند با تیم فیورنتینا که در رده چهاردهمجدول قرار دارد. هم امتیاز شوند.

 

وضعیت ۵ هفته اخیر دو تیم در سری آ:

وضعیت برای دو تیم در پنج هفته اخیر سریآ آنچنان مسائلنبوده است.

میلان از پنج دیدار اخیر و ۱۵ امتیاز ممکن تنها توانسته است۷ امتیاز کسب کند.با ۲ برد یک تساوی و دو شکست پیاپی دردو هفته گذشته، نتوانست وضعیت خوبی را برای خود در جدولبه وجود بیاورد.

از طرف مقابل تیم بنونتو نیز در ۵ هفته گذشته نتوانست بردی بهدست بیاورد.از ۱۵ امتیاز ممکن تنها دو امتیاز با دو تساویکسب کرده است.این نشان از وضع بحرانی این تیم دارد

 

بازیهای رو در رو:

وضعیت درس دیدار اخیر رو در روی این دو تیم نیز کاملاً برابربوده و سهم هر تیم یک برد می باشد.

بازی رفت این دو تیم نیز با برتری دو بر صفر تیم میلان به اتمامرسید.

 

سایر نکات:

کلین شیت: این دو تیم در هفتههای گذشته عملکرد بسیارضعیفی در سبک کلین شیت یا همان بسته نگه داشتن دروازهخود نیز داشتهاند.

میلان در ۹ مسابقه قبلی و بلند تو در پنج دیدار اخیر موفق بهبسته نگه داشتن دروازه خود نشده.همین امر باعث شده است.که بازی های اخیر آنها پرگل از آب در بیاید. به طوری که ۵ مسابقه از ۶ دیدار میلان و همچنین ۴ مسابقه از ۵ رقابت قبلیبنونتو با تیمهای دیگر حداقل ۳ گل را در بر داشته است.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی:

وضعیت و شرایط جدولی و آمادگی دو تیم چه از لحاظ روحی وچه از لحاظ فنی در بازیهای گذشته اصلاً مسائل نبوده است.آنها نتوانستند انتظارات خود و هوادارانشان را برآورده سازند.

اما به هر حال به نظر می رسد. تیم میلان که در این دیدارمیزبان حریف نیز می باشد بتواند بعد از دوهفته ناکامیبالاخره تیم بنونتو را شکست داده و طعم برد را بچشد.

 

علاوه بر این احتمالا شاهد یک دیدار پرگل از سوی این دو تیمنیز میباشیم .دیداری که در نیمه اول با گل همراه بوده.احتمالاحداقل ۳ گل را در این دیدار ببینیم.

 

به علاوه در بخش کرنر های این دیدار نیز احتمالاً برخلاف گلها یک بازی کم کرنر را به دلیل دفاعی بازی کردن بنونتو شاهدباشیم که برنده این آپشن نیز تیم میلان خواهد بود.