پیش بازی دیدار موناکو و پاری سن ژرمن:

امشب رقابتهای جام حذفی در کشورهای مختلف پیگیری میشود و در یکی است از این دیدارها که در مرحله نهایی و دیدارفینال برگزار میشود در جام حذفی فرانسه تیم موناکو و پاری سنژرمن از ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه رو در روی یکدیگر قرار خواهندگرفت.

رقابتی که در شهر پاریس و ورزشگاه استاد د فرانس، استادیوماختصاصی و ملی کشور فرانسه برگزار خواهد شد.

این دو تیم در حال حاضر در لیگ برتر پایینتر از تیم لیل قرارداشته و سرنوشت قهرمانی در دست خودشان نیست البته تیمموناکو شانسی برای کسب عنوان قهرمانی در هفته آخر ندارد اماشاگردان پوچتینو میتوانند در صورت پیروزی و از دست دادنامتیاز توسط تیم لیل قهرمانی لیگ را نیز مانند سالهای گذشته ازآن خود کنند.

اما به هر حال با توجه به اینکه سرنوشت آن جا در دست خودشاننیز نمیخواهند. که قهرمانی جام حذفی را به راحتی از دستبدهند .تا مبادا این فصل را بدون جام تمام کنند.

از طرف مقابل موناکو نیز که این فصل دوباره عملکرد خوبی داشتهاست میخواهد فصل خوب خود را با قهرمانی در جام حذفی بهاتمام برساند.انگیزههای بالایی برای این کار دارد.

حال با توجه به حساسیت این دیدار تیم تحلیلی سایت ما درنظر گرفته است. که یک مطلب پیش بازی از دیدار امشب تهیه و آنرا با شما به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل شرایط دو تیم:

 

همانطور که گفته شد این دو تیم در جدول رده بندی در رده هایدوم و سوم قرار گرفتهاند.اتفاقاتی میتواند در هفته آخرجایگاهشان را در جدول تغییر دهد.

نکته جالب این که تیم موناکو در ۱۰ دیدار گذشته در رقابتهایمختلف وضعیت بهتری نسبت به پاریسنژرمن داشته است .بهطوری که آنها از این ۱۰ مسابقه نه پیروزی و یک شکست را درکارنامه میبینند.عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشته اند.

از طرف مقابل اما تیم پاریسی از ۱۰ مسابقه تنها شش دیدار رابا برد پشت سر گذاشته .در سه مسابقه نیز شکست خورده است.

 

دو تیم در مرحله های گذشته جام حذفی تیم های بزرگی را نیزحذف نموده اند .که از جمله آنها میتوان به حذف تیمهای، نیس، متز و لیون توسط موناکو و حذف تیمهایی چون مونت پلیه، آنژه، لیل، برست و کان توسط تیم پاری سن ژرمن اشاره نمود.

 

به طور کلی راه تیم پاریسنژرمن برای رسیدن به فینال سخت تراست حریف بوده است .حال باید دید که در رقابت پایانی این تیمچه نتیجهای را از خود به جای خواهد گذاشت.

 

وضعیت و شرایط بازی های رو در روی اخیر این دو تیم:

وضعیت در ۵ مسابقه اخیر این دو تیم در رقابتهای مختلف کاملابرابر بوده است. به طوری که سر هر تیم ۲ برد بوده و یک دیدار نیزبا نتیجه تساوی به اتمام رسیده است.

البته نکته جالب اینجاست که بدانید دو بازی گذشته رو در روی ایندو تیم با برد تیم موناکو به اتمام رسیده.آنها میتوانند با تکراراین کار یک جام دیگر را از پاری سن ژرمن بگیرند.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار پیش بازی:

 

با توجه به آمادگی بالای دو تیم به نظر می رسد شاید یک دیدارجذاب و حساس و همچنین نزدیک باشیم.رقابتی که احتمالاً درابتدا دو تیم به دنبال گل نخوردن خواهد بود.سپس سعی خواهندکرد که دروازه رقیب را باز کنند.

به طور کلی به نظر می رسد قهرمان جام حذفی فوتبال فرانسه در۹۰ دقیقه مشخص نشود.این دیدار به ۱۲۰ دقیقه و یا حتیضربات پنالتی بکشد.

 

علاوه بر این با توجه به ضعف دو تیم در خطوط دفاعی به نظرمیرسد .هر دو تیم موفق به گشودن دروازه یکدیگر شده. عملاً شاهد یک بازی پرگل باشیم.

 

نکته دیگری که معمولاً در بازیهای تیم موناکو و پاریسنژرمن رقممیخورد خشن بودن این دیدار و همچنین پر کارت بودن آن است.که میتواند برای شرطبندی نکته مهمی باشد.