پیش بازی دیدار منچستریونایتد و وستهام یونایتد:

 

دیدار پایانی روز سوم این هفته لیگ برتر انگلیس امشب در شهر منچستر ورزشگاه الدترافورد بین تیم های منچستر یونایتد و وستهام یونایتد از ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه برگزار خواهد شد و دو تیم بالای جدولی این روزهای فوتبال انگلیس که به دنبال کسب سهمیه لیگ های اروپایی می باشند در یک بازی تقریبا ۶ امتیازی به مصاف هم خواهند رفت ت و باید دید که در نهایت کدام یک موفق به کسب نتیجه لازم می شوند.

علاوه بر جدال دو تیم بالای جدولی رقابت دیوید مویس و تیم سابقش منچستر یونایتد نیز از حساسیت و و هیجان خاصی برخوردار خواهد بود.

از طرف مقابل شاگردان سولسشر بعد از تساوی ناامیدکننده در مقابل تیم نصفه و نیمه میلان تا به این مسابقه گذاشته و فکر نخواهند کرد.

حال با توجه به حساسیت و اهمیت این دیدار تیم تحلیلی سایت ایران بت در نظر گرفته است که علاوه بر پخش زنده این بازی یک مطلب پیش بازی و مقایسه‌ای از این دیدار تهیه و آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

همان طور که گفته شد دو تیم در بالای جدول رده‌بندی قرار داشته و عملکردی فراتر از انتظار را در این فصل از خود به جای گذاشته اند به خصوص تیم وستهام که به عنوان شگفتی ساز این فصل از آنها یاد می شود.

این تیم هم اکنون با ۴۸ امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار گرفته و از چلسی که بابا ۵۱ امتیاز چهارم از دو بازی کمتر انجام داده. می تواند نکته امیدوار کننده برای چکش ها باشد.

از طرف مقابل منچستریونایتد نیز ۵۴ امتیاز در بازی های قبلی خود کسب کرده است.بعد از پیروزی در دربی شهر منچستر و و تساوی با میلان تا به این مسابقه خواهد گذاشت. قطعاً به دنبال کسب سه امتیاز می باشد

 

آخرین باخت شیاطین سرخ ۱۲ بازی می‌گذرد و این تیم در بازی‌های اخیر باختی را در کارنامه خود نداشته است.

آمار بازی های اخیر در لیگ برگزار شده کاملاً برابر می باشد. از ۵ بازی سهم هر تیم دو برد بوده و یک بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.

در ۴ جدال مربیان نیز سهم اوله گنار سولسشر دو برد و سهم مویس یک برد بوده. یک دیدار نیز با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است.حال باید دید در جدال تفکرات این دو مربی در بازی امشب چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

آمادگی و شرایط دو تیم به گونه‌ای است که قطعاً هیچکدام بازی ساده‌ای را در پیش نخواهند داشت.کار برای اجرای تاکتیک ها از سوی هر دو تیم و هر دو مربی دشوار خواهد بود. احتمالا شاهد یک بازی نزدیک و فیزیکی به خصوص از سوی تیم وستهام باشیم.

به هر حال به نظر می‌رسد در بخش نتیجه تیم منچستریونایتد بتواند حریف را شکست دهد. در آپشن های دیگر مانند تعداد کرنر ها و شوت های در چارچوب نیز این تیم برتری اندکی نسبت به رقیب داشته باشد. البته احتمالاً تعداد کرنرهای این دیدار زیاد نبوده و می‌توان از گزینه های UNDER برای این بخش بازی استفاده نمود.