پیش بازی دیدار منچستریونایتد و میلان:

 

همانطور که می دانید امشب و بعد از برگزاری نیمی از رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حال تورنمنت لیگ اروپا به مرحله یک هشتم نهایی می‌رسد و تمامی دیدارهای رفت این مرحله در این تورنمنت امشب برگزار خواهد شد.

دیدارهایی که با توجه به حضور تیم های قدیمی و ریشه داری چون منچستریونایتد میلان رم و آرسنال قطعاً تماشاگران ویژه‌ای خواهد داشت و از این رو تیم تحلیلی سایت ایران بت نیز تصمیم گرفته است تا برای مهمترین بازی این مرحله که امشب برگزار می شود یک مطلب پیش قاضی تهیه و کاربران خود به اشتراک بگذارد؛ دیداری بین نمایندگان پر افتخار و قدیمی ایتالیا و انگلیس یعنی میلان و منچستریونایتد.

دو تیمی که در سال‌های اخیر از سطح اول فوتبال اروپا دور شده اما این فصل تماشاگران و طرفداران خود را برای بازگشت به دوره طلایی خود امیدوار کرده‌اند.

این دو تیم امشب از ساعت ۲۱ و ۲۵ دقیقه به وقت تهران و در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی خود را به انجام خواهند رساند و حال ما شما را دعوت می‌کنیم که با بخش مقایسه ای و پیش بازی این دیدار با ما همراه باشید.

 

مقایسه آماری دو تیم:

شرایط دو تیم در لیگ هایشان:

دو تیم نسبت به فصول گذشته این فصل عملکرد بسیار بهتری را از خود به ثبت رسانده و در حال حاضر در جدول لیگ کشورهای خود در رتبه دوم قرار دارند و نکته جالب در این که هر دو تیم پشت سر تیم همشهری خود قرار داشته و تنها تیمی که بالای خود در جدول می بینند تیم همشهری شان می باشد.

این دو تیم تا در مقطعی از فصل در صدرجدول لیگ های انگلیس و ایتالیا قرار داشته و خیلی از کارشناسان آنها را مدعی قهرمانی نیز می دانستند اما به هر حال با نتایجی که کسب کردند صدر جدول را از دست داده و اکنون بیشتر به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد می باشند.

 

چگونگی رسیدن تیم ها به این مرحله:

میلان از ابتدا در لیگ اروپا حضور داشت و توانست با صدرنشینی در گروه خود و شکست تیم ستاره سرخ بلگراد در مرحله قبل به لطف گل زده در خانه حریف به این مرحله برسد.

از طرف مقابل منچستریونایتد در گروه آخر لیگ قهرمانان اروپا که به گروه مرگ نیز معروف بود.در حالی که تا هفته چهارم با ۹ امتیاز در صدر جدول قرار داشت در نهایت نتوانست به مرحله بعد صعود کند و با قرار گرفتن در رتبه سوم به لیگ اروپا راه یافت و در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا نیز توانست رئال سوسیداد را از پیش رو بردارد تا حریف میلان در مرحله یک هشتم شود.

 

جدال های رو در رو:

در پنج دیدار اخیر رسمی این دو تیم سه برد اذان شیاطین سرخ فوتبال انگلیس و دو برد نیز حاصل کار روسونری بوده است.

 

سایر آمار:

منچستر ۱۱ بازی اخیر خود را و میلان ۴ بازی اخیر خود را شکست نخورده اند.

علاوه بر این منچستر در چهار بازی اخیر حتی دروازه‌اش نیز باز نشده است.

هر ۶ بازی اخیر رو در رو این دو تیم حداقل سه گل را در بر داشته است.

 

غایبین دو تیم:

این دو تیم برای بازی امشب غایبین پرشماری دارند؛ غایبینی که نبود هر یک از آنها می تواند لطمه بزرگی برای تیم ها باشد.

لیست غایبین دو تیم به شرح زیر است:

 

‍ ⛔غایبین قطعی دو تیم برای دیدار امشب:

🔴منچستر یونایتد:

فیل جونز، پل پوگبا، خوان ماتا، مارکوس رشفورد

دونی فندبیک (مصدومیت)؛ داوید دخیا مسائل شخصی.

 

⚪آث میلان:

اسماعیل بن‌ناصر، ماریو مانژوکیچ، دنیله بونرا، هاکان چالهان اوغلو، آنته ربیچ، تئو هرناندز، زلاتان ابراهیموویچ همگی مصدومیت

 

❎غایبین احتمالی:

🔴منچستر یونایتد:

لوک شاو، ادینسون کاوانی (مصدومیت)

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

وضعیت شاگردان سولسشر چه از لحاظ روحی روانی و چه از لحاظ فنی این روزها بسیار خوب است و آنها در آمادگی بسیار بالایی به سر می برند.

هر چند که تعدادی از بازیکنان اصلی آنها حضور ندارند اما آن طرف نیز اوضاع به همین گونه است.پس از لحاظ نبود بازیکنان به نظر می رسد شرایط دو تیم یکسان باشد.

به همین دلیل با وجود نبود ستاره هایی از منچستر باز هم به نظر می‌رسد.که این تیم بتواند در این دیدار خانگی موفق به کسب پیروزی شود.

علاوه بر این خط حمله دو تیم اصلی باز هم قدرتمند است. احتمالاً شاهد یک بازی پرگل پرکرنر و پر موقعیت باشیم.

در بخش خطاها و کارت های زرد نیز با توجه به سبک بازی تکنیکی بازیکنان منچستر و بازی فیزیکی تیم حریف به نظر می‌رسد تعداد خطاها و کارت‌های زرد تیم میلان در این بازی بیشتر از حریف باشد.