پیش بازی دیدار منچستریونایتد و لسترسیتی:

هفته سی و پنجم رقابتهای لیگ برتر جزیره امشب بابرگزاری یک دیدار بسیار حساس و جذاب آغاز خواهد شد.

البته نکته جالب این است که در کنار برگزاری هفته سی وپنجم یک دیدار معوقه از هفته سی و دوم نیز امشب برگزارخواهد شد. اما قطعاً تمام نگاهها در فوتبال انگلیس امشب بهدیدار تیمهای منچستریونایتد و لسترسیتی معطوف خواهدبود.

دیداری که می تواند مشخص کننده قهرمان یکی از سهمیههای فوتبال انگلستان در لیگ قهرمانان اروپای فصل بعدباشد.

منچستر یونایتد هرچند که با توجه به اختلاف امتیاز همشهری است در صدر جدول امید آنچنانی به قهرمانی ندارد. برای این امر به یک معجزه نیاز دارد. اما تا لحظه آخرامیدوار خواهد ماند و از طرف مقابل شاگردان برندان راجرزکه هم اکنون در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفتهاند.برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد نیازمند بهکسب سه امتیاز این دیدار بوده.در صورت لغو احتمالاً سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد را از دست بدهند.

بنابراین دیدار امشب که از ساعت ۲۱ ۳۰ دقیقه در ورزشگاهاولدترافورد شهر منچستر برگزار خواهد شد .بسیار مهم وحائز اهمیت میباشد.باید دید که در نهایت چه نتیجه ایدر آن رقم خواهد خورد.

حال با توجه به حساسیت و اهمیت این دیدار و همچنینتماشاگران زیادی که میتواند داشته باشد .تیم تحلیلی سایتما در نظر گرفته است. که برای این دیدار یک مطلب پیش‌ بازی تهیه و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

شرایط جدولی:

همانطور که میدانید میزبان دیدار امشب منچستر یونایتد درحال حاضر در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفته است.

آنها با توجه به امتیازات جمع آوری کرده خیالشان بابتصعود به لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد راحت میباشد.

شاگردان سولسشر از ۳۴ بازی گذشته توانستهاند ۷۰ امتیاز کسب کنند .اما از طرف مقابل روباهای فوتبال انگلیساست ۳۵ بازی ۶۳ امتیاز گرفته و در رده چهارم جدول ردهبندی می باشند.

شاگردان راجرز نفس تیمهایی مثل وستهام و لیورپول راپشت سر خود حس میکنند. به خوبی میداند که در صورتاز دست دادن امتیاز در بازی های باقی مانده به راحتیسهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهند داد.

 

وضعیت پنج هفته اخیر دو تیم:

وضعیت در پنج بازی گذشته برای شیاطین سرخ بسیار خوببوده است. به طوری که آنها از ۱۵ امتیاز ممکن توانستهاند باکسب ۴ پیروزی و یک مساوی ۱۳ امتیاز را جمعآوری کرده.آمار بسیار خوبی را از خود به جای بگذارند.

از طرف مقابل ما لسترسیتی است پنج دیدار گذشته دوپیروزی و یک تساوی و دو شکست را در کارنامه خود میبیند.از ۱۵ امتیاز تنها ۷ امتیاز را کسب نموده است.

 

وضعیت بازی های رو در رو:

وضعیت و شرایط در دیدارهای رو در روی که این دو تیم درلیگ جزیره برگزار کردهاند کاملاً به سود منچستریونایتد میباشد.

به طوری که در ۱۲ دیدار گذشته لیگی خود شیاطین سرخشکست را در برابر حریف تجربه نکرده. ۸ بار نیز توانستندرقیب امشب خود را شکست بدهند.۴ دیدار دیگر نیز بانتیجه مساوی به اتمام رسیده است.

نکته جالب اینکه ۲۰ دیدار اخیر رودررو تیم لسترسیتی موفقو بسته نگه داشتن دروازه خود در برابر مهاجمان یونایتدنشده.این یک پا را بسیار ضعیف برای خط دفاعی این تیمو دروازهبان آنها یعنی کاسپر اشمایکل محسوب میشود.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار پیش بازی:

 

همانطور که میدانید و گفته شد دو تیم در دیدار امشب بهچیزی جز برد فکر نخواهد کرد.قطعات شاید یکی داره جونمیده بازی امشب سوی دو تیم خواهیم بود.

دیداری که اگر در دقایق ابتدایی آن شاهد گل نباشیم.احتمالا یک رقابت نزدیک و بسیار جذاب از آب در بیاید.رقابتی که به نظر می رسد منچستریونایتد بتواند در نهایتحریف را شکست داده و قهرمانی سیتی را باز هم به تعویقبیاندازد.

 

علاوه بر این در آپشنی مثل مالکیت توپ قطعاً برد با اینمنچستر یونایتد بوده.آنها احتمالاً نزدیک به ۶۰ درصد ازمالکیت توپ بازی امشب را در اختیار خواهند داشت.

 

علاوه بر این احتمالاً در بخشهایی مثل شوت های درچارچوب و کرنرها نیز این تیم منچستر یونایتد به عنوانمیزبان باشد .که بر حریف برتری یابد.