پیش بازی دیدار منچستریونایتد انگلیس و رم ایتالیا:

 

بعد از برگزاری مرحله رفت دور نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در دو شب مرحله رفت دور نیمه نهایی لیگ اروپا نیز امشب با برگزاری دو دیدار همزمان به انجام خواهد رسید.که در بازی مهم تر و حساس تر تیم منچستر یونایتد در ورزشگاه خانگی خود با فورد از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه میزبان تیم رم خواهد بود.

دیداری که با توجه به شرایط دو تیم در جدول لیگ های شان به نظر می تواند زیبا و هیجان انگیز از آب در بیاید و در سطح بالایی برگزار شود.

برنده دیدار رفت و برگشت این مسابقه در مجموع، باید با یکی از تیم‌های ویارئال یا آرسنال جدال کند.تا در نهایت قهرمان لیگ اروپا این فصل نیز مشخص شود.

حال با توجه به حساسیت و اهمیت این دیدار و همچنین تماشاگران زیاد تیم منچستریونایتد در نقاط مختلف جهان تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که برای دیدار امشب این دو تیم یک مطلب پیش بازی تهیه و آن را با شما کاربران به اشتراک بگذارد.

مطلب و مقاله ای که میتوانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

شیاطین سرخ فوتبال انگلیس در حال حاضر با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به تیم سوم و ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به همشهری خود یعنی منچسترسیتی در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر جزیره قرار گرفته‌اند. موقعیت خوبی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد دارند‌.

البته آنها می‌توانند با قهرمانی در لیگ اروپا نیز سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان فصل بعد را کسب نمایند ‌

شاگردان سولسشر برای رسیدن به این مرحله بعد از سوم شدن در گروه آخر لیگ قهرمانان اروپا،به ترتیب در مراحل حذفی لیگ اروپا رئال سوسیداد میلان و گرانادا را حذف کردند. هم اکنون باید در مقابل یک تیم ایتالیایی قرار بگیرند.

از طرف مقابل تیم آ‌.س رم ایتالیا نیز در جدول سری آ از وضعیت خوبی ندارد.با کسب ۵۵ امتیاز در رده هفتم قرار گرفته است.

این تیم با رتبه چهارم یعنی منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد ۱۱ امتیاز فاصله داشته. امید چندانی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا از طریق لیگ ندارد.

 

جالوروسی فوتبال ایتالیا بعد از صعود از گروه خود در لیگ اروپا به ترتیب در مراحل حذفی اسپورتینگ براگا شاختار دونتسک اوکراین و آژاکس هلند را از گردونه رقابت ها حذف کردند.تا هم اکنون به مرحله نیمه نهایی و منچستر یونایتد برسند.

 

تیم رم در هفته های اخیر سری آ نیز وضعیت خوبی نداشته است.آنها در پنج هفته گذشته تنها یک برد به دست آورده.در ۲ دیدار تن به شکست داده‌اند.

از آخرین برد تیم رم ۴ دیدار میگذرد.

از طرف مقابل اما شیاطین سرخ از پنج مسابقه اخیر در لیگ جزیره ۴ برد به دست آورده. از آخرین باخت شان نیز ۶ مسابقه می گذرد.

این دو تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ۶ بار رو در روی یکدیگر قرار گرفته‌اند.که از این ۶ مسابقه ۴ برد سهم منچستر یونایتد بوده و یک برد نیز سهم تیم ایتالیایی می باشد.

بردی که به اولین جدال دو تیم باز می گردد و در واقع در ۵ مسابقه اخیر رو در روی دو تیم چهار برد سهم یونایتد بوده .یک بازی نیز با نتیجه مساوی خاتمه یافته است .حال باید دید که در دیدار امشب چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی:

 

وضعیت و شرایط شیاطین سرخ در هفته‌های اخیر لیگ کشورشان نسبت به تیم رم بهتر بوده است .با توجه به شرایط بازی خانگی به نظر می‌رسد.که این تیم در بازی امشب نیز موفق شود که نتیجه دلخواه خود را به دست آورده و حریف را شکست دهد.

البته معمولاً تفکرات سولسشر اینگونه است که سعی میکند در بازی‌های خانگی دور حذفی ابتدا از گل خوردن تیمش جلوگیری کند.سپس به دنبال باز کردن دروازه حریف باشد امری که شاید باعث شود بازی در نیمه اول یک بازی کم افت و خیز بوده و با نتیجه تساوی به اتمام برسد. در مجموع نیز شاهد گل‌های زیادی در این مسابقه نباشیم.

 

علاوه بر این احتمالاً شاهد کرنرهای کمی نیز در نیمه اول این دیدار و حتی در مجموع این مسابقه باشیم؛

هرچند که احتمالاً منچستریونایتد بتواند در آپشن هایی مثل کرنرها و شوت هایی در چارچوب حریف را شکست دهد.اما این اختلاف نباید آنچنان زیاد باشد