پیش بازی دیدار منچسترسیتی و تاتنهام:

 

دیدار فینال رقابت های لیگ‌کاپ یا همان جام اتحادیه انگلیس امشب راس ساعت ۲۰ به وقت تهران بین تیم های منچستر سیتی و تاتنهام برگزار خواهد شد.

رقابتی که پیروزی در آن می تواند کمک به قهرمانی برای هر کدام را داشته باشد چون این فینال به صورت تک بازی و در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار خواهد شد.

اخراج ژوزه مورینیو از تیم تاتنهام باعث شد که امشب نتوانیم جدال دو مربی محبوب و صاحب سبک فوتبال جهان را مشاهده کنیم و حال پپ گواردیولا باید در برابر تفکرات رایان میسون تیم خوب را بچیند.

مربی جوانی که به طور موقت هدایت تاتنهام تا انتهای فصل برعهده رفته و باید دید که آیا می‌تواند با عملکرد خوب و خودش برای فصل بعد نیز خود را ماندگار کند یا خیر.

حال با توجه به حساسیت و اهمیت این دیدار که سرنوشت یک جام فوتبال انگلیس را مشخص می‌کند تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است که یک مطلب پیش بازی از این دیدار تهیه کرده و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

قطر همگان می دانند که منچستر سیتی در حال حاضر با اختلاف امتیاز نسبت به تیم دوم در لیگ برتر انگلیس صدرنشین است. تیم تاتنهام نیز با وجود این که فصل را بسیار خوب آغاز کرد.هم اکنون اوضاع مناسبی ندارد تنها می توانند به سهمیه لیگ اروپا قناعت کند.

اوضاعی که باعث اخراج مورینیو نیز شود.

البته منچسترسیتی نیست در چند دیدار اخیر عملکرد نوسانی‌ای داشته است‌

آنها در نیمه نهایی جام حذفی و در همین ورزشگاه ومبلی بازی را به به کسی واگذار کردند. در لیگ نیز در هفته گذشته تیم ۱۰ نفره لیدز یونایتد باختند.

شاگردان پپ گواردیولا برای رسیدن به این مرحله تیم هایی مثل برنلی، آرسنال منچستر یونایتد دو تیم پر افتخار این جام را از گردونه رقابت‌ها حذف کردند.مسیر سختی را برای رسیدن به فینال پشت سر گذاشتند.

از طرف مقابل اما تاتنهام مسیر ساده تری در پیش داشت. به غیر از چلسی که در ضربات پنالتی این تیم را شکست داد.تیم‌هایی مثل استوک سیتی و برنتفورد رقیبان سفیدپوشان لندنی در مرحله یک‌چهارم و نیمه نهایی بوده‌اند.

 

نکته جالب در مورد دو تیم ضعف آنها در بازی دفاعی می باشد.به طوری که تاتنهام در ۴ دیدار با منچسترسیتی در ۵ مسابقه قبلی خود موفق به ثبت کلین شیت نشده اند.

امری که سبب شده است.که بازی‌های اخیر این تیم‌ها پرگل از آب در بیاید.

 

در پنج بازی اخیر رودررو نیز وضعیت کاملاً برابر بوده است.به طوری که سرمربی تیم دوم بوده یک بازی نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

پیش‌بینی و شرط بندی این پیش بازی:

 

شاگردان پپ گواردیولا بعد از، از دست دادن جام حذفی فوتبال انگلیس حال نمی خواهند دوباره یک جام دیگر را نیز از دست بدهند.شرایط مربیگری و کادر فنی تاتنهام نیز به گونه ای است.که به نظر می رسد عدم تجربه کافی آنها در نهایت به شکست تاتنهام و قهرمانی منچسترسیتی در جام حذفی منجر شود‌

 

علاوه بر این به نظر می رسد دیدار امشب یک رقابت پر گل از آب در بیاید.

رقابتی که احتمالا حداقل سه گل را در برداشته. بتواند هیجان خوبی را برای تماشاگران ایجاد نماید.

 

در بخش شوت های در چارچوب احتمال پیروزی با تیم تاتنهام بوده. در بخش کرنر ها نیز احتمالاً برد از آن‌ منچسترسیتی باشد