پیش بازی دیدار لیورپول و ساوتهمپتون:

 

در یکی از دیدارهای هفته سی و پنجم رقابت های لیگ جزیرهامشب از ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه تیمهای لیورپول وساوتهمپتون در ورزشگاه آنفیلد بندر لیورپول رودرروییکدیگر خواهند گرفت.

دیداری که با توجه به شرایط جز ولی برای تیم ساوتهمپتونآنچنان حائز اهمیت می باشد چون آنها به احتمال بسیاربالا در لیگ برتر خواهند ماند و خطر سقوط آنها را تهدیدنمی کند و از طرف مقابل تیم لیورپول نیز برای زنده ماندنکور سو امیدهای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فصل بعدباید دیدار امشب را با برد پشت سر بگذارد و از دست دادنامتیاز برای آنها به منزله اتمام شانس کسب سهمیه لیگقهرمانان اروپای فصل بعد محسوب میشود.

علاوه بر این بازی های تیم لیورپول معمولاً تماشاگران بسیارزیادی در نقاط مختلف جهان دارد. از این رو تیم تحلیلیسایت ما در نظر گرفته است. که یک مطلب پیش‌ بازیاز این دیدار تهیه و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

شرایط جدولی:

میزبان دیدار امشب یعنی در حال حاضر با دو بازیکن درنسبت به تیم تاتنهام که با با ۵۶ امتیاز در رده ششم جدولقرار گرفته است.ست با جمع آوری ۵۴ امتیاز در جایگاههفتم قرار دارد و به هیچ عنوان نتوانسته انتظاراتهوادارانش را برآورده سازد.

از طرف مقابل تیم ساوتهمپتون نیز در رده شانزدهم جدولقرار گرفته است.

آنها از ۳۳ دیدار گذشته خود ۳۷ امتیاز کسب کرد.بامنطقه سقوط ۱۰ امتیاز فاصله دارند.همین اختلاف امتیازحاشیه امنیت خوبی را برای آن ها فراهم کرده است.

 

وضعیت دو تیم در پنج هفته اخیر:

لیورپول در ۵ مسابقه گذشته وزن ۱۵ امتیاز ممکن توانستهاست .با کسب سه پیروزی و دو تساوی ۱۱ امتیاز را به دستمی آورد و اندکی به شرایط خود سر و سامان ببخشد.

از طرف مقابل تیم ساوتهمپتون از پنج مسابقه قبلی خود سهشکست یک پیروزی و یک مساوی در کارنامه دارد.تنهاتوانسته ۴ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن را کسب کند.

 

وضعیت بازی های رو در رو:

شرایط در بازی های رو در رو به سود تیم لیورپول می باشد.

قرمزهای آنفیلد در چهار مسابقه از پنج دیدار اخیر رودررودر برابر ساوتهمپتون پیروز شده اند.تنها شکستشان بهبازی رفت همین امسال باز می گردد.

نکته دیگر اینکه ۴ دیدار از ۵ مسابقه اخیر روده رو این دوتیم حداقل سه گل داشته.این نشان میدهد که بازیهایاین دو تیم معمولاً پر گل از آب در می آید.

 

پیش بینی و شرط بندی پیش بازی:

 

وضعیت و شرایط جدول به گونهای است .که تیم ساوتهمپتونانگیزه آنچنانی برای دیدار امشب ندارد .اما از طرف مقابلشاگردان یورگن کلوپ نمیخواهند به این راحتی شانسکسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهند.میخواهند تا جایی که ممکن است برای رسیدن به سهمیهلیگ قهرمانان اروپای فصل بعد بجنگند.

همین انگیزه به قرمزها کمک خواهد کرد .که در دیدار امشبکه اتفاقاً میزبان آن نیز هستند پیروز شده و شرایط بهتری رابرای خود در جدول رقم بزنند.

 

احتمالاً در هر دو نیمه این دیدار شاهد گلزنی تیم لیورپولباشیم.این تیم بتواند هم نیمه اول و هم نیمه دوم را با بردپشت سر بگذارد.

 

علاوه بر این احتمالا شاهد یک بازی نسبتا پر بوده و حداقلسه گل بین این دو تیم در دیدار امشب رد و بدل شود.

شانس گلزنی بازیکن چون محمد صلاح نیز در دیدار امشبزیاد می باشد.