پیش بازی دیدار لگانس و مالاگا:

 

هفته ماقبل پایانی رقابت‌های لالیگا ۲ یا همان سگونداویژون امشب با برگزاری چندین دیدار که اکثراً به صورت همزمان می باشند پیگیری خواهد شد .در یکی از این دیدارها تیم رده سومی لگانس در استادیوم خانگی خود میزبان تیم مالاگا خواهد بود.

رقابتی بین دو تیمی که سابقه حضور در لالیگا را داشته و امشب باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه با یکدیگر به رقابت بپردازند ‌

این دیدار برای تیم مالاگا از لحاظ جدولی ارزش آنچنانی ندارد اما از طرف مقابل تیم لگانس با توجه به امتیازات جمع آوری کرده. همچنین امتیازات رقیبان برای صعود به پلی آف لالیگا باید این دیدار خانگی را با برد پشت سر بگذارد و همین امر باعث جذابیت و حساسیت دیدار امشب می‌شود.دیداری که تیم تحلیلی سایت ما درنظر گرفته است که برای آن یک مطلب پیش بازی تهیه و این مطلب و مقاله را با شما به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

شرایط جدولی:

همانطور که گفتیم لگانس در حال حاضر در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفته است.از طرف مقابل تیم مالاگا با ۱۰ رتبه اختلاف رده سیزدهم جدول را از آن خود کرده است.

همانطور که گفتیم مالاگا با توجه به امتیازاتی که جمع آوری کرده است و رتبه ای که در جدول دارد خطر سقوط را احساس نمی‌کند .شانسی نیز برای کسب سهمیه پلی‌آف صعود به لالیگا را ندارد ‌

اما از طرف مقابل تیم لگانس توانسته است از بازی‌های قبلی خود ۶۷ امتیاز جمع آوری نماید.اما با توجه به هم امتیاز بودن تیم های چهارم و پنجم جدول رده بندی و اختلاف ۳ امتیازی تیم های ششم و هفتم جدول رده‌بندی با لگانس این تیم برای اینکه خیال خود را بابت صعود به پلی آف قطعی کند باید دیدار امشب را با برد پشت سر بگذارد.

پیروزی در این دیدار امشب برای لگانس و امتیاز از دست دادن احتمالی رقبا کار را بابت صعود این تیم به پلی آف قطعی کرده . باعث می‌شود که کار آنها به هفته آخر نکشد.

 

وضعیت دو تیم در ۵ هفته اخیر:

دو تیم در پنج مسابقه و پنج هفته اخیر لیگ و وضعیت متفاوتی داشته‌اند ‌

لگانس در پنج هفته اخیر شکستین داشته و توانسته در دو بازی به برد برسد. از طرف مقابل اما تیم مالاگا از پنج مسابقه قبلی خود چهار شکست در کارنامه داشته .تنها با یک تساوی پنج هفته گذشته را پشت سر گذاشته است ‌

 

وضعیت دو تیم در بازی های رودررو اخیر:

وضعیت در بازیهای رودررو اخیر نیز به سود تیم لگانس بوده است.به طوری که آنها در دیدار گذشته مقابل حریف به برتری رسیده. از آخرین باخت شان در برابر مالاگا نیز چهار بازی می گذرد.به نظر می رسد این آمار امشب نیز ادامه یافته و حتی بهبود یابد.

 

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار پیش بازی :

 

وضعیت و شرایط از لحاظ آمادگی فنی و روحی و همچنین انگیزه کاملاً به سود تیم لگانس می‌باشد.به نظر می رسد این تیم به عنوان میزبان دیدار بازی امشب موفق شود حریف را از پیش رو برداشته. سه امتیاز دیگر به امتیازات خود بیفزاید.

 

علاوه بر این احتمالاً دیدار امشب یک رقابت کم گل از آب در خواهد آمد چون تیم لگانس نیز به خوبی می داند.که نباید بی‌گدار به آب بزند و می‌تواند با یک برد حداقلی نیز جواد حضور در پلی آف صعود به لالیگا را به دست بیاورد .

 

علاوه بر این شرایط دیدارهای گذشته این دو تیم در برابر رقبا به گونه‌ای بوده است.که معمولاً دیدارهای شان کم کرنر از آب در آمده. به نظر می‌رسد این آمار و اتفاق در دیدار امشب نیز رخ دهد.