پیش بازی دیدار فینال جام حذفی فوتبال اسپانیا بین تیم‌های بارسلونا و اتلتیک بیلبائو:

 

فینال کوپا دل ری این فصل فوتبال باشگاهی اسپانیا بامداد امشب از ساعت ۱۲ بین تیم های بارسلونا و بیلبائو برگزار خواهد شد.

رقابتی که تکرار فینال سوپر کاپ این فصل اسپانیا محسوب شده. بارسلونا می تواند انتقام شکست آن بازی را با پیروزی در دیدار امشب بگیرد.

دیدار امشب در شهر سویل و ورزشگاه لاکارتوخا این شهر که یک استادیوم ملی محسوب می‌شود.به صورت تک بازی برگزار خواهد شد و در انتهای آن یک تیم به عنوان قهرمانی را کسب خواهد کرد.

با توجه به حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا و شکست ای که در لالیگا در مقابل رئال مادرید در الکلاسیکو متحمل شدند که به نظر می رسد.کوپا دل ری می‌تواند آخرین امید کاتالان‌ها برای کسب عنوان قهرمانی در این فصل باشد.آنها با تمام قوا به مصاف حریف خواهند آمد.

از طرف مقابل بیلبائو نیز می‌خواهد دومین جام خود را در طی چند ماه گذشته نیز از بارسلونا بگیرد. همین امر می تواند جذابیت ها و حساسیت‌های این دیدار را دوچندان سازد. از همین رو تیم تحلیلی سایت ایران بت مثل تمامی روزهای گذشته در نظر گرفته است.که مطلب پیش بازی است از این دیدار حساس تهیه و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

اگر بخواهیم نگاهی به جایگاه دو تیم در جدول لالیگا بیندازیم متوجه می شویم.که بارسلونا با کسب ۶۵ امتیاز از ۳۰ دیدار در رده سوم قرار گرفته اتلتیک بیلبائو با کسب تنها ۳۷ امتیاز از همان تعداد دیدار در جایگاه یازدهم است.

کاتالان ها حدود ۱۸ بازی بود که طعم شکست را در لالیگا تجربه نکرده بودند.تا اینکه در هفته گذشته در بازی حساس ال کلاسیکو نتیجه را به رئال مادرید واگذار کردند.

آنها از ۱۰ مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت ها، ۷ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را در کارنامه خود می‌بینند.

 

اما از طرف مقابل بیلبائو وضعیت خوبی ندارد.

آنها در ۶ مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت ها طعم برد را نکشیده و ۴ مساوی و ۲ شکست از ۶ مسابقه قبلی در کارنامه آنها ثبت شده است.

بیلبائو در دیدار نیمه نهایی توانست در در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۳ بر ۲ لوانته را از پیش رو بردارد. به این مرحله برسد و از طرف مقابل شاگردان رونالد کومان نیز توانستم با وجود اینکه در دیدار رفت با نتیجه دو بر صفر از سویا شکست خورده بودند با برتری ۳ بر ۰ در دیدار برگشت به فینال این رقابت‌ها برسند.

 

آتلتیک بیلبائو و همواره یک رقیب سرسخت برای بارسلونا محسوب می شود. در پنج بازی اخیر رو در روی این دو تیم در تمامی رقابت ها سه برد از آن مردان ایالت کاتالان و دو برد نیز حاصل تلاش قرمز و سفید پوشان ایالت باسک می باشد.

حال باید دید که در جدال این دو تیم در دیدار امشب کدام یک می تواند در نهایت جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

 

اگر بخواهیم به وضعیت دو تیم بر روی کاغذ نگاهی بیندازیم متوجه می‌شویم.که شانس آبی و اناری پوشان بارسلونا برای پیروزی در دیدار امشب بیشتر از حریف خود می باشد. به نظر می رسد آنها بتواند این فصل را حداقل با کسب یک جام پشت سر بگذارند.

بنابراین در بخش نتیجه و پیش بینی قهرمان می‌توان بر روی بارسلونا شرط‌بندی نمود.

 

علاوه بر این وضعیت دو تیم در خط دفاعی بازی‌های گذشته به گونه ای بوده است.که بیلبائو در ۴ بارسلونا در ۳ دیدارهای اخیر رو در رو موفق به ثبت کلین شیت نشده است.نکته‌ای که می‌تواند در دیدار امشب نیز رخ دهد و هر دو تیم موفق به گلزنی شوند.

 

در بخش کرنرها نیز هر پنج بازی اخیر دو تیم کمتر از ۱۱ کرنر داشته.به نظر می رسد امشب نیز بارسلونا برنده این بخش بوده و تعداد کرنر ها نیز از ۹ بیشتر نشود.