پیش بازی دیدار فنلاند و بلژیک:

 

هفته پایانی دور گروهی رقابت های یورو ۲۰۲۰ امشب با برگزاری ۴ دیدار از دو گروه پیگیری می‌شود.که در یکی از این دیدارها و از گروه دوم این رقابت‌ها تیم ۶ امتیازی بلژیک باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه زنیت سن پترزبورگ به مصاف یکی از تیمهای سه امتیازی گروه خود یعنی فنلاند برود.

دیداری که در آن شیاطین سرخ فوتبال اروپا می توانند با کسب یک نتیجه مساوی به عنوان صدرنشین صعود کرده تیم ملی فنلاند نیز اگر می‌خواهد شانس صعود خود به مرحله بعد را حفظ کند.باید در مسابقه امشب حداقل یک امتیاز به دست بیاورد.تا حتی اگر به رتبه سوم گروه نیز رسید بتواند به عنوان یکی از چهار تیم برتر سوم راهی مرحله بعد شود.

 

حال با توجه به حساسیت و اهمیت دیدار امشب این دو تیم تیم تحلیلی سایت ما پیش بازی در نظر گرفته است.که برای دیدار امشب یک مطلب پیش بازی تهیه و آن را به کاربران خود به اشتراک بگذارد.

مطلب و مقاله ای که شما میتوانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

رنکینگ فیفا:

تیم ملی بلژیک هم اکنون به عنوان بهترین تیم اروپا و جهان از لحاظ رنکینگ فیفا محسوب می‌شود. آنها مدت‌ها است که در صدر جدول رده بندی رنکینگ فیفا قرار دارند.

از طرف مقابل تیم ملی فنلاند در حال حاضر در رده پنجاه و چهارم دنیا قرار گرفته است. ‌‌

 

فنلاند از پنج دیدار اخیر خود تنها یک پیروزی در برابر دانمارک در همین رقابت‌ها داشته و در چهار مسابقه دیگر نتیجه را واگذار کرده است ‌

از طرف مقابل تیم ملی بلژیک از ۱۰ دیدار اخیر خود ۸ پیروزی و ۲ تساوی داشته و ۱۱ مسابقه است که طعم شکست را نچشیده است.

 

اما نکته جالب در بازی های رو در روی این دو تیم می باشد جایی که تیم فنلاند در ۵ مسابقه قبلی شکستی را در برابر تیم بلژیک تجربه نکرده. در عین ناباوری توانسته دو پیروزی و ۳ تساوی در برابر این تیم قدرتمند به ثبت برساند.

 

 

بلژیک هر دو دیدار قبلی خود در گروه را با برد پشت سر گذاشته است.از طرف مقابل فنلاند یک پیروزی و یک شکست در کارنامه دارد.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار پیش بازی امشب:

 

شرایط و وضعیت از لحاظ مهرها و آمادگی فنی و روحی به گونه‌ای است که به نظر می رسد.تیم ملی بلژیک کار چندان سختی برای برتری و پیروزی در دیدار امشب نداشته و بتواند حریف را شکست دهد.

 

علاوه بر این به نظر می‌رسد دیدار امشب یک رقابت نسبتاً پر گل از آب درآمده. حداقل سه گل را به خود ببیند دیداری که شانس گلزنی بازیکنی چون روملو لوکاکو در آن بسیار بالا خواهد بود.

 

 

در نهایت به نظر می‌رسد در بخش کرنرهای این مسابقه برتری با تیم بلژیک بوده. می‌توان در آن با توجه به حملات بالایی بلژیک از هندیکپ منفی این تیم بهره برد.