پیش بازی دیدار فرانسه و ولز:

با نزدیک شدن به رقابت‌های یورو ۲۰۲۱ و در فاصله ۱۰ روز تا افتتاحیه این بازی ها تنور بازی های دوستانه ملی در قاره اروپا به شدت داغ شده. تیم های معتبر و سطح بالای اروپایی باید با یکدیگر به رقابت بپردازند.

دیوار هایی که برای بالا بردن قدرت و کیفیت فنی تیم ها و انجام رسیده. مربیان سعی می کنند در این رقابت ها ترکیب ها و سیستم های متفاوتی را امتحان کنند. بازیکنان خود را به هماهنگی متقابل برسانند.

حال با توجه به همه این اوصاف امشب یک دیدار حساس و احتمالاً جذاب بین تیم‌های فرانسه و ولز برگزار خواهد شد.

رقابتی بین نایب قهرمان دوره گذشته یورو و قهرمان جام جهانی با یاران گرت بیل که از ساعت ۲۳ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه آلیانز ریویرا شهر نیس برگزار خواهد شد.

تقابل امشب بازیکنان حال حاضر، اسبق و احتمالاً آینده رئال مادرید یعنی کریم بنزما گرت بیل و کیلیان امباپه از جذابیت های این دیدار خواهد بود ‌.

علاوه بر این دعوت شدن کریم بنزما بعد از مدت ها به تیم ملی فرانسه و بازی احتمالی او برای این تیم در دیدار امشب نیز می تواند از جذابیت های دیگر این دیدار باشد ‌.

فرانسه در گروه بندی یورو، سخت ترین گروه ممکن نصیب شد. با تیم‌های آلمان و پرتغال همگروه شده است.

از طرف مقابل تیم ولز نیز با تیم‌های سوئیس ایتالیا و ترکیه در یک گروه قرار گرفته است.

حال با توجه به موارد و جذابیت هایی که گفته شد تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که برای دیدار امشب یک مطلب پیش بازی تهیه کند.

 

شرایط و وضعیت دو تیم فرانسه و ولز:

 

دو تیم از لحاظ رنگینگ جهانی در رده های خوبی قرار گرفته و جز ۲۰ تیم برتر دنیا می باشند .

فرانسوی ها هم اکنون در رده دوم رنکینگ دنیا بوده و ولزی ها نیز در جایگاه هفدهم قرار گرفته اند .

یارانه کیلیان امباپه در مقدماتی یورو و بعد از کشمکش های بسیار سرانجام توانستند به عنوان صدرنشین به دور نهایی یورو صعود کنند. از طرف مقابل تیم ولز نیز توانست در یک گروه نزدیک بعد از کرواسی در جایگاه دوم قرار بگیرد. جواز حضور در یورو را کسب کند.

 

تیم ولز که به عنوان مهمان بازی امشب شناخته می شود.در ۱۰ دیدار اخیر خود توانست ۶ پیروزی به دست بیاورد.

علاوه بر این شش پیروزی آنها در ۲  دیدار دیگر تن به تساوی و در ۲ مسابقه دیگر طلب شکست داده اند.

 

از طرف مقابل فرانسه در ۱۰ دیدار اخیر خود توانست ۷ پیروزی و دو تساوی به دست بیاورد. تنها در یک دیدار طعم شکست را چشیده است.

 

نکته عجیب در مورد بازی‌های اخیر این دو تیم در برابر حریفان کم گل بودن بازی های آنها با وجود خط حمله قوی و سرشناس دو تیم می باشد ‌

به طوری که پنج مسابقه از شش دیدار اخیر فرانسه و شش مسابقه از هشت دیدار اخیر تیم ملی ولز حداکثر دو گل داشته است!

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

 

وضعیت و شرایط برای دو تیم از لحاظ آمادگی فنی و روحی به نظر مناسب و خوب می رسد.

اما به هر حال بازیکنان تیم ملی فرانسه از لحاظ لول و کیفیت فنی از بازیکنان تیم ملی ولز بهتر بوده.همین برترین می‌تواند سبب پیروزی تیم ملی فرانسه در دیدار امشب شود‌

 

علاوه بر این همان طور که گفته شد آمار بازی های اخیر این دو تیم نشان می‌دهد.که تعداد گل‌های زیادی نباید در دیدار امشب رد و بدل شود.اما برخلاف این آمار تیم تحلیلی سایت ما می‌گوید.که دیدار امشب حداقل سه گل را در بر خواهد داشت.

 

علاوه بر این در بخش گلزنان احتمال گلزنی بازیکنی چون کریم‌بنزما بسیار بالا خواهد بود.