پیش بازی دیدار فرانسه و سوییس:

 

امشب و در بازی‌ ششم مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰، قهرمان جهان و نایب قهرمان دوره قبلی یورو یعنی فرانسه باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در بخارست رومانی به مصاف سوییس برود‌.

دیداری که با توجه به حذف هلند و صعود سخت ایتالیا در برابر اتریش می‌تواند برای خروس‌ها سخت و پیچیده شود‌. باید دشان و شاگردانش چگونه و چطور عمل خواهند کرد.

از طرف مقابل تیم سوییس نیز که به عنوان یکی از تیم‌های برتر سوم به این مرحله رسیده است می خواهد راه جمهوری چک را در پیش گرفته. با حذف یکی از تیم‌های صدرنشین و بزرگ اروپا شگفتی سازی کند.

برنده این دیدار باید در نهایت با پیروز دیدار اسپانیا و کرواسی به رقابت بپردازد.

حال با توجه به حساسیت های دیدار امشب و حضور مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی در یک سوی آن تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که برای این دیدار یک مطلب پیش بازی تهیه کند و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

مطلبی که شما می‌توانید در ادامه آن را مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

فرانسه هم اکنون بعد از تیم بلژیک در رده دوم رنکینگ فیفا قرار دارد. از آن طرف سوییس نیز در جایگاه سیزدهم رنکینگ جهانی قرار گرفته است.

 

فرانسه در این دوره یورو عملکرد فوق‌العاده‌ای نداشته است.اما در هر صورت توانست به عنوان تیم نخست گروه مرگ به دور حذفی راه یابد‌.

از طرف مقابل تیم سوئیس نیز بعد از ایتالیا و ولز به عنوان تیم سوم گروه اول راهی این مرحله شده است.

 

تیم ملی فرانسه در ۱۰ بازی اخیر خود شکستی را متحمل نشده است. در این ۱۰ دیدار ۷ پیروزی و ۳ تساوی به دست آورده است.

از طرف مقابل تیم سوییس نیز در ۱۰ دیدار قبلی خود ۷ پیروزی به دست آورده.اما در ۳ دیدار دیگر ۱ شکست داشته و در ۲ دیدار دیگر تن به تساوی داده است.

 

وضعیت در ۵ دیدار اخیر رو در رو دو تیم نیز جالب بوده است به طوری که در این ۵ دیدار ۴ بار رقابت ‌دو تیم مساوی شده است. در یک دیدار نیز فرانسه موفق به شکست دادن حریف شده.که این نشان می‌دهد رقابت این دو تیم همواره نزدیک بوده است ‌

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار این پیش بازی :

 

در حال حاضر فرانسه یکی از تیم های قدرتمند اروپا و جهان محسوب می شود و سوییس نیز یکی تیم‌های خوبی است.که به تیم‌های درجه یک اروپا بسیار نزدیک بوده و گاها توانسته یقه بزرگان اروپا را بگیرد.

در هر حال اما به نظر می رسد تیم ملی فرانسه در رقابت امشب بتواند حریف را شکست داده.به مرحله بعد راه یابد تا امشب شاهد شگفتی دیگری در رقابت‌های یورو نباشیم.

 

 

علاوه بر این با توجه به بازی احتمالاً بسته سوییس، کار برای گلزنی و پرگل شدن این مسابقه سخت شده و شاهد یک دیدار کم گل خواهیم بود.

 

علاوه بر این با توجه به حمله‌های احتمالی تیم فرانسه در برار حریف می‌توان از هندیکپ منفی فرانسه در بخش شوت‌های در چارچوب و کرنر بهره برد.