پیش بازی دیدار سوئد و اوکراین:

 

آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۰ امشب سوئد و اوکراین ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در شهر گلاسکو کشور اسکاتلند برگزار خواهد شد.

دیداری که می‌تواند یکی از بازی‌های جذاب این مرحله لقب بگیرد.چرا که دو‌ تیم با سبک هجومی و فوتبال سرعتی به مصاف هم آمده و سعی در گلزنی خواهند داشت.

سوئد به عنوان تیم اول گروه به مرحله یک هشتم نهایی رسیده و از طرف مقابل اوکراین تیم سوم گروه خودش بود. به عنوان یکی از تیم‌های برتر سوم به این مرحله راه یافته است.

حال باید دید که در رقابت امشب بین تیم های سوئد و اوکراین چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

با توجه به حساسیت این دیدار امشب تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که برای مسابقه امشب یک مطلب پیش بازی تهیه و آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارد.

مطلبی که شما می توانید در ادامه آن را مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

دو تیم از لحاظ رنگ فیفا نیز به یکدیگر نزدیک می باشند.

تیم سوئد اکنون در جایگاه ۱۸ رنکینگ جهانی قرار داشته و تیم ملی اوکراین جایگاه ۲۴ رنکینگ فیفا را از آن خود کرده است.

 

تیم ملی سوئد یکی از آماده در این تیم های حال حاضر اروپا محسوب می شود.

آنها در ۱۰ مسابقه اخیر خود توانسته‌اند در ۸ مسابقه به برتری برسند. تنها یک شکست را در این ۱۰ مسابقه در کارنامه دیده و در یک دیدار نیز با رقیب خود به نتیجه مساوی رضایت داده اند.

آنها حتی در دور گروهی رقابتهای یورو به تیم ملی اسپانیا نیز نه باختند و در دیداری که می‌توانستند حریف را شکست بدهند به نتیجه تساوی صفر بر صفر رضایت دادند.

 

از طرف مقابل تیم ملی اوکراین وضعیت خوبی در دیدارهای اخیر نداشته است و از ۱۰ مسابقه قبلی خود تنها در سه مسابقه توانست به برتری برسد و از ۷ دیدار دیگر ۳ شکست و ۴ تساوی در کارنامه این تیم دیده می‌شود.

این تیم در دور گروهی رقابت‌های یورو نیز تنها توانست تیم مقدونیه را شکست بدهد. در برابر اتریش و هلند نتیجه را واگذار نمود دو تیمی که حتی نتوانستند از مرحله یک هشتم نهایی نیز بالاتر بیایند و حال باید دید که آیا شاگردان شفچنکو می‌توانند سوئد را که هشت مسابقه از آخرین شکستشان می‌گذرد شکست دهند یا خیر.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار پیش بازی امشب:

 

همانطور که گفتی این دو تیم از لحاظ نحوه بازی و سبک تیمی به یکدیگر نزدیک می باشند. همین امر باعث می‌شود دیدار امشب ای که رقابت نزدیک و هیجان انگیز از آب دربیاید.

دیداری که احتمالاً در آن تیم ملی سوئد بتواند حریف را شکست داده و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شود.

 

علاوه بر این احتمالاً در دیدار امشب هر دو تیم موفق به پوشیدن در بازی دیگری شده. همین امر باعث پرگل شدن رقابت امشب شود.

رقابتی که حداقل باید سه گل را به خود ببیند.

 

علاوه بر این سبک این دو تیم به گونه‌ای نیست که شاهد یک بازی خشن باشیم‌ و احتمالاً تعداد کارت‌های زرد این مسابقه بیش از ۴ نشود.