پیش بازی دیدار ختافه و رئال مادرید:

 

روز دوم هفته سی و سوم رقابت‌های لالیگا اسپانیا امشب با برگزاری چندین دیدار پیگیری می شود در یکی از مهمترین بازی‌ها که احتمالاً پرتماشاگرترین آن نیز از لحاظ بینندگان تلویزیونی محسوب می شود تیم‌های ختافه و رئال مادرید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به میزبانی تیم ختافه به مصاف هم خواهند رفت.

رئال که با پیروزی در بازی های اخیر حالا لالیگا را در دسترس تر از گذشته می بیند می‌خواهد مانند چهار دیدار گذشته لالیگایی خود در دیدار امشب نیز دیروز شود. از طرف مقابل ختافه نیز که در منطقه خطر قرار دارد می‌داند.که برای باقی ماندن در لالیگا نیاز به کسب امتیاز از بازی‌های خانگی باقیمانده خواهد داشت.بنابراین برای کسب امتیاز از رئال مادرید هر کاری را انجام خواهند داد.

بنابراین دو تیم اهداف متفاوتی را دنبال خواهند کرد. همین امر می‌تواند باعث جذابیت و حساسیت این دیدار که تیم تحلیلی سایت ما قصد دارد یک پیش بازی از آن تهیه کند، شود.

پیش بازی‌ای که میتوانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

رئال مادرید هم اکنون با کسب ۶۶ امتیاز است سیم و سابقه قبلی در رده دوم جدول لالیگا قرار گرفته است.

آنها اکنون با رقیب همشهری خود تنها ۱ امتیاز فاصله داشته. وضعیت بسیار مناسبی برای کسب عنوان قهرمانی لالیگا دارند.

کهکشانی ها در لیگ قهرمانان اروپا نیز مانند همیشه با صلابت کار کرده.هم اکنون یکی از چهار تیم مرحله نیمه نهایی می باشند.

آنها در ۱۰ مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت ها توانسته اند ۷ پیروزی به دست بیاورند هیچ شکستی را در کارنامه ۱۴ بازی اخیر آنها نمی‌توان دید!

از طرف مقابل ختافه میانگین یک امتیاز از هر مسابقه را در هفته‌های اخیر به ثبت رسانده و از ۳۰ سابقه ۳۰ امتیاز کسب کرده است.

امتیازی که صرف شده آنها در رده پانزدهم جدول قرار بگیرند.

از آخرین پیروزی این تیم ۵ بازی می گذرد در این پنج دیدار آنها دو شکسته تصاویر را به دست آورده‌اند تا شرایط خوبی نداشته باشند.

وضعیت در بازی های رودررو نیز کاملاً به سود رئال می باشد.

آنها تمامی چهار دیدار اخیر خود مقابل ختافه را با برد پشت سر گذاشته.از آخرین باخت شان در مقابل این تیم ۱۵ مسابقه می گذرد.

رئال مادرید در ۶ دیدار اخیر که با ختافه برگزار کرده است موفق به ثبت کلین شیت شده.در واقع ختافه‌ای‌ها در ۶ دیدار اخیر خود مقابل رئال موفق به باز کردن دروازه حریف نیز نشده اند!

طلسمی که باید در دیدار امشب شکسته خواهد شد یا که خیر.

علاوه بر این زین الدین زیدان در جدار دو مربی نیز کاملا برتر بوده. در ۶ دیدار خود مقابل خوزه بوردالاس پنج برد به دست آورده. در دیگر دیدار نیز با تساوی صفر بر صفر متوقف شده است.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی:

 

آمادگی روحی و فنی تیم رئال به گونه ای است که به نظر می رسد.آنها بتوانند در دیدار امشب رقیب خود را به راحتی شکست دهند.

البته ختافه نیز قطعاً خواهد کرد که با یک بازی بسته از باز شدن دروازه جلوگیری کرده و حداقل امتیاز را در خانه نگه دارد.اما به نظر نمی رسد آنها موفق به انجام چنین کاری شوند.

 

علاوه بر این بازی بسته خطاب به خط دفاع خوب رئال در این روزها،احتمالاً باعث میشود.که شاهد یک دیدار کم گل باشیم که در نهایت و در مجموع بیش از دو گل نداشته باشد.

 

در بخش‌های دیگر مانند کرنر ها و شوت هایی در چارچوب نیز میتوان بر روی برد رئال مادرید ثبت فرم نمود.

در بخش گلزنان مسابقه نیز می‌توان بر روی گزینه چون کریم بنزما حساب ویژه‌ای باز نمود.