پیش بازی دیدار تولوز و نانت:

در دیدار رفت مرحله پلی‌آف رقابت‌های باقیماندن یا صعود به لوشامپیونه فرانسه امشب دو تیم بزرگ و قدیمی و همچنین ریشه دار فوتبال فرانسه یعنی تولوز و نانت باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.

دیداری که امشب به میزبانی تیم تولوز به انجام خواهد رسید.

این دو تیم باید دوبار در دو بازی رفت و برگشت رو در روی یکدیگر قرار بگیرد و در نهایت تیم برنده در مجموع دو بازی جواز حضور در شامپیونی فصل بعد فرانسه را پیدا کرده و تیم بازنده باید در لیگ دو فرانسه توپ بزند از این رو این دیدار بسیار حائز اهمیت می باشد

تولوز فصل گذشته را لیگ دو فرانسه پشت سر گذاشتن آن در لوشامپیونه به میدان رفت. حال باید دید که فصل بعد آیا جای این دو تیم در لیگ عوض می شود یا که خیر ‌

 

با توجه به حساسیت دیدار امشب تحلیلی ما در نظر گرفته است.که یک مطلب پیش بازی برای این مسابقه تهیه و آن را با شما به اشتراک بگذارد ‌

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

تیم تولوز در فصل گذشته رقابت‌های لیگ دو فرانسه در رده سوم جدول قرار گرفت.بعد از گذراندن مراحل پلی آف توانست به دیدار با نانت برسد.

این تیم برای صعود مستقیم به لیگ یک فرانسه تنها دو امتیاز نسبت به تیم دوم کم آورد و این نشان از قدرت این تیم و کار سخت نانت در دیدار امشب می دهد.

 

از طرف مقابل تیم نان نیز در رده هیجدهم جدول لیگ فرانسه قرار گرفت و تنها یک امتیاز با باقی ماندن به طور قطعی در لوشامپیونه فاصله داشت. همین امر نیز نشان می‌دهد این تیم می‌توانست به راحتی در لوشامپیونه فرانسه باقی بماند و کار خود را به اینجا نکشد. به خصوص اینکه آنها در دیدار پایانی لیگ با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خوردند.

 

نانت در پنج مسابقه اخیر لیگ خود چهار پیروزی و یک شکست به دست آورد. اگر همان شکست را نیز تجربه نمی کرد می توانست هم اکنون در لوشامپیونه باقی مانده باشد.

از طرف مقابل تیم طلوع در ۵ مسابقه اخیر شکستی را تجربه نکرده است و توانسته سه پیروزی و ۲ تساوی به دست بیاورد.

 

وضعیت دو تیم در بازی‌های رو در رو:

وضعیت در بازی‌های اخیر رو در رو به سود تیم نانت بوده است.به طوری که این تیم در ۱۱ دیدار اخیر تنها در یک مسابقه در برابر حریف تن به شکست داده.در پنج دیدار نیز توانسته حریف رودررو امشب خود را شکست دهد. همین امر می‌تواند باعث امیدواری هواداران قناری ها برای مسابقه امشب شود.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار پیش بازی :

 

وضعیت آمادگی فنی دو تیم این است که به نظر می رسد امشب شاعر یک بیدار نزدیک و پایاپایی باشیم.به طوری که نتوان به طور دقیق برنده مسابقه امشب را حدس زد.

به طور کلی به نظر می رسد دیدار امشب بسیار نزدیک بوده.که در نهایت یا تیم میزبان با حداقل اختلاف برنده مسابقه شود یا بازی با نتیجه مساوی به اتمام برسد‌.

 

علاوه بر این احتمالا دو تیم در دیدار امشب یک رقابت محتاطانه و کم گل را از خود به نمایش بگذارند.چون قطعاً هیچ کدام از آنها نمیخوام خواهم دوباره به آب زده وقت بازی امشب و از دست بدهند.

 

علاوه بر این با توجه به شرایط دیدارهای اخیر رو در روی این دو تیم به نظر می رسد مسابقه امشب یک مسابقه کم موقعیت و کم کرنر از آب در بیاد.