پیش بازی دیدار تورینو و پارما:

 

پرونده هفته سی و چهارم رقابت های فوتبال باشگاهی ایتالیا سری آ امشب با برگزاری یک دیدار که از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه آغاز می‌شود، پایان خواهد یافت.

دیداری بین تیم‌های تورینو و پارما مه پایان‌بخش هفته ۳۴ام سری آ خواهد بود.

هفته ای که در آن تیم اینتر توانست قهرمانی خود در سری آ را قطعی کند و به سلطه چندین ساله یوونتوس بر اسکودتو خاتمه دهد.

حال دیدار پایانی این هفته بین دو تیم انتهای جدولی برگزار خواهد شد.

دو تیمی که شاید از لحاظ رتبه نزدیک به هم باشند. اما از لحاظ امتیازی فاصله زیادی با هم دارند و تقریباً تیم پارما که در رده نوزدهم جدول قرار گرفته. برخلاف تورینو هیچ امیدی به باقی ماندن در سطح اول فوتبال ایتالیا ندارد.

اما از طرف مقابل این دیدار خانگی برای تیم تورینو بسیار حائز اهمیت می باشد. چون آنها می توانم با پیروزی در این دیدار چندین رتبه در جدول صعود کرده و اندکی به اوضاع خود سر و سامان ببخشند.

 

حال با توجه به این حساسیت تحلیلی سایت در نظر گرفته است. که علاوه بر مطلب پیش بازی دیدار سویا و اتلتیک بیلبائو یک مطلب نیز از این بازی تهیه کرده . آن را با شما کاربران به اشتراک بگذارد.

 

مطلبی که می‌تواند برای شهروندان و حتی تماشاگران این دیدار بسیار مفید باشد . شما می توانید در ادامه آن را مطالعه فرمایید

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

شرایط جدولی:

همانطور که گفتیم دو تیم در حال حاضر جزء تیم‌های انتهای سری‌آ محسوب می‌شوند.

البته فاصله امتیازی این دو تیم نسبت به یکدیگر زیاد است.

تورینو در حال حاضر با کسب ۳۱ امتیاز در رده هفدهم جدول قرار گرفته.تیم پارما با ۱۱ امتیاز کمتر یعنی کسب ۲۰ امتیاز در جایگاه نوزدهم جدول جای دارد.

سقوط پارما به سری بی تقریبا قطعی شده است و آنها فقط بر روی کاغذ شانس خواهند داشت .اما از طرف مقابل تورینو با نتایجی که به دست آورده است می تواند خود را در دسته برتر فوتبال ایتالیا حفظ کند و پیروزی در دیدار امشب کلید این امر خواهد بود.

 

نتایج دو تیم در ۵ هفته اخیر لیگ:

تیم پارما در پنج هفته گذشته لیگ ایتالیا وضعیت اسفناکی داشته است و ۴ باخت و یک مساوی را در کارنامه خود می‌بیند.

نکته جالب اینکه این چهارباغ به صورت پیاپی بوده و آن‌ها با چهار شکست به مصاف تورینو خواهند آمد.

از طرف مقابل اما تیم تورینو از پنج هفته اخیر تنها یک شکست داشته و توانسته است با ۲ برد و ۲ تساوی از ۱۵ امتیاز ممکن ۸ امتیاز را جمع آوری کند.

این تیم می‌تواند با پیروزی در دیدار امشب تا رده پانزدهم جدول صعود کند باید دید که آیا می‌تواند این مهم را به سرانجام برساند یا که خیر.

 

نتایج بازی های اخیر رو در رو:

در پنج بازی اخیر رودررو و وضعیت به نسبت متعادل بوده است به طوری که از این ۵ مسابقه ۲ برد سهم تیم پارما بوده و تورینو ۱ بار موفق به شکست دادن حریف شده است.

دو بازی دیگر این دو تیم نیز با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است.

 

 

سایر نکات:

دو تیم از لحاظ آمار دفاعی عملکرد بسیار ضعیفی داشته اند.

این دو تیم علاوه بر اینکه جز ۵ خط دفاع ضعیف لیگ محسوب می‌شوند در بازی‌های اخیر موفق و بسته نگه داشتن دروازه خود نیز نشده اند به طوری که پارما در در ۶ مسابقه گذشته و تورینو در سه دیدار اخیر نتوانسته اند کلین‌شیت کنند.

 

همین امر باعث شده است که بازی‌های اخیر پارما پر گل از آب در بیاید‌؛ به طوری که در هر شش دیدار گذشته بازی های این تیم حداقل سه گل را داشته است و در تمامی این ۶ دیدار هم پارما و هم تیم حریف موفق به گلزنی شده اند.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

وضعیت و شرایط تیم پارما به گونه‌ای است که به نظر نمی رسد آنها بتوانند امشب برای تولید و مشکل ساز شوند.

علاوه‌بر این انگیزه یاران بلوتی به حدی است که برای باقی ماندن در دسته برتر فوتبال ایتالیا از هیچ تلاشی دریغ نکنند و همین انگیزه می تواند به برد تیم تورینو کمک شایانی کند.

 

علاوه بر این احتمالاً در این دیدار بلوتی موفق به گلزنی شود. تعداد گل های مسابقه نیز حداقل ۳ گل باشد.

 

نکته دیگر اینکه معمولاً تیم پارما بازی‌های خشنی را در هفته‌های گذشته از خود نمایش داده است. احتمالاً در دیدار امشب نیز در بخش خطاها و کارت‌های زرد برنده مسابقه خواهد بود. حداقل شاهد چهار کارت زرد در این دیدار می باشیم.