پیش بازی دیدار تاتنهام و چلسی:

 

مهمترین و آخرین دیدار هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر جزیره امشب شب در شهر لندن و با دربی تاتنهام و چلسی برگزار می شود رقابتی که بازی انتهایی این هفته به شمار آمده علاوه بر این قطعاً مهمترین بازی امروز و این هفته فوتبال اروپا نیز محسوب می‌شود.

رقابتی که از قدیم الایام میان این دو تیم وجود داشته. این سال‌ها با اوج گرفتن تاتنهام بیش از پیش شده است.

حال باید دید در این دیدار که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه میزبانی تاتنهام و ورزشگاه اختصاصی این تیم در شمال لندن برگزار می‌شود.شاگردان ژوزه مورینیو موفق به شکست دادن حریف می شوند.یا اینکه توخل می تواند دومین برد پیاپی خود را با چلسی کسب کند.

حال با توجه به حساسیت و اهمیت این دیدار تیم تحریری سایت ایران بت در نظر گرفته است.علاوه بر پخش زنده این دیدار یک مطلب از سری مقاله های پیش بازی از این دیدار تهیه کند. آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

دو تیم از لحاظ امتیازی در جدول رده بندی کاملاً مشابه هم عمل کرده‌اند آنها از ۲۱ بازی گذشته تنها سی و سه امتیاز کسب کرده. تنها به دلیل تفاضل گل است که تاتنهام یک پله بالاتر از چلسی یعنی در رده هفتم قرار گرفته است.

نکته جالبی که تفاوت تفاضل این دو تیم نیز تنها یک می باشد.دو باخت اخیر تاتنهام در هفته‌های گذشته باعث شده است که شرایط این تیم از حالت عادی و نرمال خارج شود.

از طرف مقابل رومن آبراموویچ نیز بعد از نتایج ضعیف فرانک لمپارد این سرمربی را اخراج و توخل را جایگزین او کرد. این مربی آلمانی در دو بازی خود تا به اینجا ۴ امتیاز برای چلسی کسب کرده است .حال در اولین آزمون مهم و حیاتی خود باید در مقابل اندیشه‌های ژوزه مورینیو قرار بگیرد.

بازی ای که می تواند معیار دختر را در لیگ برتر تا حدودی مشخص سازد

تاتنهام و به طور کلی تیم‌های ژوزه مورینیو معمولاً به فوتبال دفاعی و خط دفاع قوی مشهور هستند. این امر را می‌توانستیم در بازی‌های هفته‌های اول تاتنهام نیز ببینیم.اما رفته رفته وضعیت دفاعی این تیم به هم ریخت به طوری که آنان در پنج بازی گذشته تا موفق به ثبت کلین شیت نیز نشده‌اند.

سفید پوشان شماره لندن در پنج بازی اخیر خود دو بر دو شکست و یک تساوی را در کارنامه میبینند. همین آمار برای چلسی نیز صادق است.

در پنج بازی اخیر رودررو در لیگ دو برد از آن چلسی یک برد از آن را تنها و یک بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.آخرین دیدار این دو تیم نیز به دور رفت همین فصل برمی‌گردد که با تساوی صفر بر صفر خاتمه یافت.

حال باید دید که در بازی امشب چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی:

شرایط دو تیم به گونه ای است که قطعاً هیچکدام دلشان نمی خواهد این بازی ۶ امتیازی را واگذار کنند.

تاتنهام هر دو بازی قبلی خود را با باخت پشت سر گذاشته و سومین باخت پیاپی آن هم در دربی لندن می تواند آن ها را به بحران فرو ببرد از طرف مقابل تو خیلی دوست ندارد که اولین دربی لندن خود را با شکست پشت سر بگذارد هست.به نظر می رسد هر دو تیم با تفکری محتاطانه وارد زمین شوند.امری که می‌تواند سبب به تساوی کشیدن بازی در نیمه اول و همچنین کم گل بودن آن گردد.

 

علاوه بر نتیجه و اد گل‌ها یکی از آپشن هایی که می‌توانند در این بازی مورد توجه قرار بگیرد.تعداد کرنرهای این مسابقه می باشد به طوری که معمولاً مسابقات این دو تیم پر کرنر از آب در می آید امری که احتمالا امشب نیز شاهد آن باشیم