پیش بازی دیدار بلژیک و پرتغال:

 

بازی چهارم مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۰ امشب بین دو تیم مدعی بلژیک و پرتغال برگزار خواهد شد.

دیداری که در نهایت باعث حذف شدن یکی از دو غول فوتبال اروپا و مدعیان کسب عنوان قهرمانی خواهد شد.

بلژیک در حال حاضر در رنکینگ جهانی در رتبه اول قرار داشته و پرتغال مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های یورو می باشد.

این دیدار امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه و به میزبانی کشور اسپانیا شهر سویل برگزار خواهد شد.

رقابت ستاره‌های تیم در دیدار بسیار جذاب خواهد بود.

ستاره هایی که در تیم‌های باشگاهی خود، می‌توانند به تنهایی سرنوشت یک بازی را تعیین کنند.

حال با توجه به این شرایط دیدار امشب یکی از حساس‌ترین و مهمترین بازی‌های این مرحله در کنار رقابت انگلیس و آلمان خواهد بود.از این رو تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که یک مطلب پیش بازی برای این دیدار تهیه و با کاربران خود به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

دو تیم از لحاظ رنگی فیفا جزو پنج تیم برتر دنیا محسوب شده . تیم ملی بلژیک هم اکنون در صدر جدول رده بندی فیفا بوده و یاران کریستیانو رونالدو در رده پنجم رنکینگ جهانی می باشند.

بلژیک در دور گروهی با حداکثر امتیازات را با کسب سه پیروزی به عنوان صدرنشین به این مرحله راه یافت. تیم ملی پرتغال همانند دوره گذشته نتوانست به عنوان صدرنشین به این مرحله راه یابد و در نهایت با کسب ۴ امتیاز به عنوان تیم سوم درست مانند دوره گذشته به مرحله یک هشتم نهایی یورو صعود کرد.

 

این تیم در دور گروهی ابتدا مجارستان را با یک نتیجه سه بر صفر شکست داد.سپس با نتیجه ۴ بر ۲ در برابر آلمان تن به شکست داد. در نهایت نیز با یک تساوی دو بر دو مقابل فرانسه جواز حضور در مرحله بعد را کسب کرد

 

از طرف مقابل تیم ملی بلژیک نیز ز دیدار اول خود را با برتری ۳ بر صفر در برابر روسیه پشت سر گذاشت و سپس با نتیجه دو بر یک دانمارک با نتیجه دو بر صفر فنلاند را از پیش رو برداشت تا با ۹ امتیاز به مرحله یک هشتم نهایی گام بگذارد.

از آخرین شکست شیاطین سرخ فوتبال اروپا ۱۲ مسابقه می‌گذرد.آنها در تمامی ۴ مسابقه قبلی خود نیز پیروز شده اند .عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند.

 

البته در چهار مسابقه خود روی این دو تیم وضعیت کاملا متفاوت است.به طوری که از این چهار مسابقه سه برد سهم پرتغال بوده و یک دیدار نیز با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است.

حال باید دید که آیا بلژیک می‌تواند این طلسم شکست ناپذیری پرتغال را در برابر خود از بین ببرد یا که خیر.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار پیش بازی امشب:

 

وضعیت و شرایط برای این دو تیم به نظر مساعد می رسد.اما چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ فنی تیم ملی بلژیک در شرایط بهتری قرار دارد. به نظر می‌رسد تیم صعود کننده به مرحله بعد در جدال این دو تیم شیاطین سرخ فوتبال اروپا باشند.

 

البته به نظر می‌رسد دیدار امشب یک رقابت نزدیک از آب در بیاید.که شاید سرنوشت آن در ضربات پنالتی یا وقت‌های اضافه معین و مشخص شود ‌.

 

علاوه بر این در این دو احتمالا شاهد کرنرهای زیادی باشیم و در کنار این امر احتمالاً در رقابت امشب توپ و میدان از آن بلژیک بوده و تیم ملی پرتغال به دنبال استفاده از ضد حملات باشد.