پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال وایادولید:

 

بازی انتهای هفته بیست و نهم رقابت های لالیگا اسپانیا یکی از مهمترین و حساس ترین بازی های این فصل لالیگا خواهد بود.

جایی که شاگردان رونالد کومان در تیم بارسلونا باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه نیوکمپ تیم رئال وایادولید پذیرایی کنند.

دلیل حساسیت این دیدار شکست شب گذشته آتلتیکو مادرید در مقابل سویا می باشد.به طوری که با برتری بارسلونا در دیدار امشب اختلاف این تیم بافت مادرید در صدر جدول به یک امتیاز می رسد و همین امر حساسیت این دیدار را بسیار زیاد کرده است.

از طرف مقابل تیم وایادولید نیز در منطقه خطر قرار داشته و قطعاً برای باقی ماندن در لالیگا و کسب امتیازات لازم تمام تلاش خود را به کار خواهد بست. این می تواند کار را برای برتری بارسلونا دشوار سازد.

حال با توجه به حساسیت های این دیدار که شاید بتواند سرنوشت قهرمانی لالیگا را تعیین سازد تیم تحلیلی سایت ما همین بازی را برای مقاله آماری و تحلیلی امروز و امشب انتخاب کرده و حال می‌خواهد یک پیش بازی از آن در اختیار شما قرار می دهد. ‌

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

آبی و اناری پوشان ایالت کاتالان در حال حاضر آماده ترین تیم لالیگا محسوب می‌شوند.

آنها که با یک بازی کمتر نسبت به دو تیم شهر مادرید در جایگاه سوم جدول قرار گرفته اند تمامی پنج بازی گذشته لالیگایی خود را با برد پشت سر گذاشته.حال می خواهند با پیروزی در این دیدار و کسب شش برد پیاپی به الکلاسیکو هفته بعد پا بگذارند.

از آخرین باخت لالیگایی آبی و اناری پوشان ۱۸ بازی می‌گذرد و نتایج ضعیف در لیگ قهرمانان اروپا باعث شده.که این آمار فوق‌العاده شاگردان و کومان به چشم نیاید.

بارسایی ها در ۵ مسابقه اخیر لالیگایی خود ۱۷ گل به ثمر رسانده و تنها ۲ گل دریافت نموده اند.آن‌ها در سه دیدار از پنج مسابقه اخیر لالیگای خود کلین‌شیت کرده. این آمار خوبی برای خط دفاع اصولاً متزلزل بارسلونا محسوب می شود.

از طرف مقابل وایادولید نیز در ۶ مسابقه قبلی تنها یک شکست در برابر رئال مادرید آن هم با اختلاف یک گل و نتیجه یک بر صفر تجربه کرده.در ۵ دیدار دیگر ۴ تساوی و یک برد در کارنامه خود می‌بیند.

 

وضعیت در بازی های رودررو نیز کاملا به سود بارسلونا می باشد.به طوری که این تیم تمام ۵ مسابقه قبلی خود در برابر حریف را با برد پشت سر گذاشته است.به نظر می رسد امشب این آمار را به ۶ افزایش دهد.

 

پیش بینی و شرط بندی پیش بازی دیدار بارسلونا و رئال وایادولید:

 

وضعیت چه از لحاظ جدولی بچه بر روی کاغذ به گونه‌ای است.که احتمال برد تیم بارسلونا در این دیدار خانگی بسیار زیاد به نظر می رسد.

آنها علاوه بر اینکه در خانه خود بازی می کنند انگیزه بالایی نیز با توجه به نتایج سایر تیم ها داشته. برای برد در این دیدار و افزایش امید قهرمانی خود در لالیگا از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

بنابراین برد بارسلونا در این دیدار محتمل به نظر می رسد. برای اینکه بتوان ضریب بالاتر از برد این تیم گرفت می‌توان است برد این تیم در نیمه اول بهره برد.جایی که کاتالان ها ۴ نیمه از پنج نیمه اول دیدارهای اخیر در برابر وایادولید را با برد پشت سر گذاشته اند.

 

علاوه بر این احتمالا امشب شاید یک دیدار کم کارت باشیم.به طوری که تمامی ۵ مسابقه اخیر این دو تیم کمتر از ۵ کارت زرد داشته است. احتمالا امشب نیز این قاعده حکمفرما باشد.