پیش بازی دیدار بارسلونا و ختافه:

هفته سی و یکم رقابت های لالیگا اسپانیا امشب با برگزاری چندین دیدار به اتمام می رسد.که در دو دیدار تیم های آتلتیکو مادرید و بارسلونا با رقیبان خود دیدار خواهند کرد.

تیم هایی که با توجه به اوضاع جدول وضعیت قهرمانی در دست خودشان است. پیروزی در تمامی دیدارهای باقیمانده لالیگا آنها را قهرمان می کند.

قطعاً دیدار بارسلونا علاوه بر حساسیت جدولی از لحاظ تماشاگری نیز نسبت به رقابت اتلتیکومادرید مهم تر بوده.چون کاتالان ها تماشاگران بی‌شماری در نقاط مختلف جهان دارند. همین امر به حساسیت این مسابقه می افزاید.

علاوه بر این تیم مقابل بارسلونا یعنی ختافه در هفته گذشته توانست رئال‌مادرید را متوقف کند. حال به دنبال کسب امتیاز از قول دیگر فوتبال اسپانیا می باشد. می تواند برای بارسلونایی که به دنبال پیروزی است مشکل ساز شود.

دیدار امشب از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت تهران و در ورزشگاه نیوکمپ برگزار خواهد شد. با توجه به حساسیت آن تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که علاوه بر پخش زنده یک مطلب پیش بازی نیز از این دیدار تهیه و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

میزبان دیدار امشب شب یعنی آبی و اناری پوشان بارسلونا با انجام ۳۰ مسابقه و دو دیدار کمتر نسبت به اکثریت تیم‌ها در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفته‌اند. می‌توانند با پیروزی در دیدار امشب با یک بیداره کمتر به رده سوم صعود کنند.

این تیم بعد از قهرمانی در کوپا دل ری اسپانیا انگیزه بسیار زیادی برای فتح لالیگا نیز گرفته است.

بارسلونا از ۱۰ بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها توانسته است که ۸ برد به دست بیاورد و تنها یک شکست در مقابل رئال مادرید و یک نتیجه مساوی در برابر پاریسن ژرمن به غیر از آن ۸ برد در کارنامه این تیم ثبت شده است.

از طرف مقابل ختافه نیز که با انجام ۳۱ بازی و کسب ۳۱ امتیاز در رده پانزدهم جدول لالیگا قرار گرفته است.اوضاع مناسبی ندارد و خطر سقوط را احساس می‌کند.

آلمادا منطقه سقوط تنها ۴ امتیاز فاصله داشته همین امر باعث می‌شود که برای کسب امتیاز در دیدار های باقی مانده از هر روشی استفاده کرده و از هیچ تلاشی دریغ نکنند.امری که باعث شد آنها در دیدار هفته گذشته در مقابل رئال مادرید نیز یک مساوی به دست بیاورند.

این تیم در ۵ هفته گذشته ۴ تساوی و یک شکست را در کارنامه داشته و همین امر نشان می‌دهد که بردن آنها سخت و دشوار است.

البته این تیم در فاز هجومی وضعیت مناسبی ندارد.به طوری که در سه دیدار اخیر موفق به گشودن دروازه رقبا نشده است‌

نکته حائز اهمیت دیگری که ختافه در دیدار رفت توانست بارسلونا را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.این بازی علاوه بر تمام حساسیت ها از لحاظ انتقام‌جویانه نیز برای کاتالان‌ها مهم خواهد بود.

 

به طور کلی ما در پنج دیدار اخیر رودررو این دو تیم ۴ برد سحر بارسلونا بوده. یک مرد که ما بازی رفت امسال می باشد نیز سهم ختافه.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی :

همانطور که می دانید معمولآ بازی در برابر تیم های انتهای جدولی آن هم در هفته های پایانی فصل فصل بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد.زیرا آنها می آیند که با انگیزه فراوان از رقبا امتیاز گرفته و خود را در سطح اول فوتبال کشورشان حفظ نمایند.

امری که امشب نیز برای بارسلونا اتفاق خواهد افتاد و آنها یک بازی سخت را پشت سر خواهند گذاشت.بازی که شاید در نهایت با برتری آنها به پایان برسد. احتمال آن ها بتوانند حریف را شکست بدهند اما ممکن است کارشان گره بخورد.

به طور کلی به نظر می رسد بارسلونا در نیمه دوم بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشته و بتواند حریف را در نیمه دوم شکست دهد.

 

 

نکته جالب دیگر اینکه ۶ دیدار از ۷ مسابقه اخیر رودررو  این دو تیم حداقل ۵ کارت زرد را داشته است .این امر نشان می دهد که تیم ختافه در مقابل بارسلونا یک دیدار خشن و فیزیکی را به نمایش می گذارد.که می تواند باعث پر خطا شدن و پر کارت شدن دیدار شود