پیش بازی دیدار اینتر و ساسولو:

امشب توی دور از رقابت های طبیعی ایتالیا برگزار می‌شود.که در یکی از آنها و از دیدار معوقه هفته بیست و هشتم رقابت های سری آ ایتالیا امشب تیم‌های اینتر و ساسولو در شهر میلان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

دیدار امشب از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه جوزپه مه آتزا برگزار خواهد شد.

رقابتی که با توجه به فاصله هشت امتیازی تیم اینتر نسبت به تیم دوم می‌تواند ضامن قهرمانی شاگردان آنتونیو کنته بوده.برد در این دیدار می‌تواند گام بلندی به سوی قهرمانی برای افعی‌ها باشد.

از طرف مقابل ساسولو نیز یک فصل نسبتاً خوبی را پشت سر گذاشته است، این خطر سقوط را احساس می‌کند.نه شانس آنچنانی برای کسب سهمیه ‌های اروپایی دارد بنابراین می آید با یک بازی روان و بدون استرس را پشت سر بگذارد.

حال با توجه به حساسیت این دیدار که می تواند در سرنوشت قهرمانی سری آ تاثیر گذار باشد تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است.که این مطلب پیش بازی از این دیدار تهیه را در قالب یک مقاله تحلیلی و آماری با کاربران خود به اشتراک بگذارد.

مطلب و مقاله ای که در ادامه می توانید آن را مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

همانطور که میدانید این طرح در حال حاضر با یک بازی کمتر نسبت به تیم دوم یعنی میلان و با ۸ امتیاز بیشتر در صدر جدول رده بندی قرار گرفته است. آنها شانس زیادی برای قهرمانی در این فصل سری آ برای خود متصورند. پیروزی در برابر ساسولو می‌تواند این رویا را به واقعیت نزدیک تر سازد.به طوری که در فاصله ۹ هفته مانده به پایان بازی ها فاصله این تیم با تیم دوم به ۱۱ امتیاز افزایش پیدا خواهد کرد.

از طرف مقابل ساسولو نیز از ۲۸ بازی قبلی خود توانسته که امتیاز کسب کند و در رده نهم جدول جای بگیرد.

پیروزی ساسولو در این دیدار علاوه بر اینکه می‌تواند جدال قهرمانی را در سری آ زنده نگه دارد.به ساسولو کمک می‌کند.که یک پله نیز در جدول صعود داشته باشد.با توجه به بحث های مالی و اسپانسری قطعاً تیم‌ها می‌خواهند در جدول در رتبه‌های بهتری قرار بگیرند.تا سود بیشتری از لحاظ مالی داشته باشند.

اما قطعا خود ساسولویی‌ها نیز می‌دانند که این طرح در حال حاضر آماده در این تیم ایتالیا محسوب می شود.بهتر است که تمامی ۹ دیدار اخیر سری آیی خود را با برد پشت سر گذاشته و در ۱۲ دیدار سریال نیز شکست نخورده است.

آنها از ۱۰ بازی اخیر در تمامی رقابت ها نه برد و یک تساوی دارند و روند فوق العاده را پشت سر می‌گذارند.به نظر می‌رسد امسال به راحتی بتوانند نوار قهرمانی‌های پیاپی‌ یوونتوس را پاره کنند.

از طرف مقابل تیم ساسولو از ۵ بازی اخیر خود را یک پیروزی داشته و در دو بازی نیز تن به شکست داده است.

نقطه تاریک در عملکرد تیم ساسولو ضعف خط دفاعی این تیم می باشد.به طوری که آنها نتوانسته اند در ۱۸ مسابقه قبلی در بازی خود را بسته نگه دارند.

نکته جالبی که در ۱۵ بازی اخیر رو در رو وضعیت بهسود ساسولو بوده است.به طوری که آنها هفت برد به دست آورده و اینتر ۶ برد دارد!

البته اینتر در ۴ بازی اخیر در مقابل ساسولو شکست نخورده. توانست دو برد و دو تساوی در مقابل این تیم به دست بیاورد.

حال باید دید که آنها می‌توانند در بازی امشب نیز پیروز شوند یا که خیر.

 

پیش بینی و شرط بندی این پیش بازی:

 

وضعیت و شرایط دو تیم به گونه‌ای است که اگر بخواهیم تنها به کاغذ و جدول اکتفا کنیم تنها نتیجه ای که به ذهنمان برای این بازی خطور می کند برد تیم اینتر می باشد.

هرچند که ساسولو نشان داده است در مقابل اینتر تیم دست و پا بسته ای نیست.اما به هر حال به نظر می رسد که اینتر بتواند رقیب خود را در این دیدار شکست دهد.

 

علاوه بر این وضعیت بازی‌های اخیر دو تیم‌ و سبک بازیشان به گونه ای بوده است.که هشت دیدار از ۱۰ دیدار گذشته شان پر کرنر بوده و بیش از ۱۰ کرنر داشته است.

امری که به نظر می رسد امشب نیز شاهد آن باشیم .علاوه بر این که اینتر تعداد کرنر های بیشتری نسبت به رقیب به دست می آورد مجموع کرنرها نیز باید بیش از ۸ یا ۹ کرنر باشد.

در نکته ای دیگر باید در نظر داشت که افعی‌ها در ۷ دیدار اخیر زننده اولین گل بازی بوده‌اند.احتمالاً این آمار امشب به هشت برسد.