پیش بازی دیدار اشتوتگارت و ماینز:

هفته نوزدهم رقابت های بوندس لیگا آلمان امشب با یک دیدار آغاز می شود.که در این تک دیدار اشتوتگارت در خانه میزبان ماینز خواهد بود.

رقابتی که راس ساعت 23 به وقت تهران برگزار می شود و دو تیم با توجه به شرایطشان در جدول به دنبال کسب سه امتیاز خواهند بود تا بتوانند به خواسته هایشان در جدول برسند.

به خصوص ماینز که در رتبه 17 ام جای دارد و برای باقی ماندن در سطح اول فوتبال آلمان نیاز به کسب امتیاز در بازی های باقی مانده خواهد داشت.

حال با توجه به حساسیت این رقابت دو تیم، تیم تحلیلی سایت ایران بت در نظر گرفته است.که این دیدار را علاوه بر پخش زنده به عنوان پیش بازی نیز در اختیار کاربران قرار دهد.

مطلبی جامع و کامل که می تواند کاربران را برای پیش بینی و داشتن اطلاعات کافی از این دیدار کمک و یاری کند.

حال برای مطالعه این پیش بازی با ادامه این مقاله همراه ما باشید.

 

مقایسه آماری و وضعیت دو تیم:

 

اشتوتگارت با 22 امتیاز در رده دهم جدول جای داشته و از 18 بازی قبلی خود 5 برد، 7 مساوی و 6 شکست را در کارنامه دارد.

نکته جالب این که اشتوتگارت در 8 بازی خانگی خود موفق به کسب پیروزی نشده. با 5 تساوی و 3 شکست عملکرد ضعیفی را از خود به جای گذاشته است.

از طرف مقابل ماینز نیز در بازی های خارج از خانه عملکرد خوبی نداشته. از 8 بازی 1 برد 2 مساوی و 5 باخت را در کارنامه خود ثبت کرده است.

نکته دیگر این که دو تیم در خط دفاعی با مشکلات عدیده ای رو به رو هستند.به شکلی که اشتوتگارت 5 و ماینز 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت نشده اند.همین امر باعث شده تا 4 دیدار از 5 بازی اخیر اشتوتگارت بیش از 2.5 گل داشته باشد.

در 4 دیدار از 5 دیدار قبلی رو در رو دو تیم نیز هر دو تیم موفق به گلزنی شده اند.که باعث شده در این دیدارها شاهد بیش از 2.5 گل باشیم.

نکته جالب این که در 5 بازی رو در رو اخیر 4 برد از آن ماینز بوده و تنها یک بازی را اشتوتگارت برده است. حال باید دید که در این دیدار چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

در آمار 5 هفته اخیر لیگ نیز دو تیم بسیار وضع بدی دارند.

به طوری که اشتوتگارت و ماینز هرکدام 3 شکست یک تساوی و یک برد را ثبت کرده اند. حال باید دید امشب چه نتیجه ای رقم می خورد.

 

پیش بینی و شرط بندی دیدار:

با توجه به شرایط و وضع خیلی بد دو تیم به نظر شاهد بازی جذابی از دو تیم باشیم.چون وضع دفاعی دو تیم آن قدر بد است.که مهاجمین بتوانند به راحتی از آن عبور و به دروازه برسند.

در بخش نتیجه دیدار نیز شرایط بازی های رو در رو به شکلی بوده است.که به نظر گزینه برد مساوی ماینز شرایط محتمل تری برای اتفاق افتادن دارد.

در نهایت در گزینه مجموع گل ها نیز به نظر شاهد بیش از 2 با 2.5 گل در این دیدار باشیم.