پیش بازی دیدار آلمریا و خیرونا:

 

دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی پلی‌آف رقابت‌های لالیگا اسپانیا امشب با برگزاری یک دیدار پیگیری می شود.که در این مسابقه تیم های خیرونا و آلمریا باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به مصاف هم بروند.

دیداری که به میزبانی تیم آلمریا برگزار خواهد شد.

میزبانی که در دیدار رفت با نتیجه سنگین و عجیب سه بر صفر بازی را به پیرانا واگذار کرد . امشب برای صعود نیازمند به یک معجزه تمام‌عیار دارد.

نکته جالب اینجاست که تیم آلمریا در جدول پایانی لالیگا دو بالاتر از خیرونا قرار داشت و حتی در مقطعی از فصل جزء دو تیم برتر لالیگا ۲ محسوب می شد.اما در نهایت به دلیل کسب نتایج ضعیف توانست تنها سهمیه پلی‌آف را کسب کند. در دیدار رفت پلی آف نیز در خانه حریق متحمل شکست سنگین ۳ بر ۰ شد.

حال با توجه به همه این اوصاف دیدار امشب از حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود و با توجه به اینکه معجزه در فوتبال و در هر سطحی ممکن است رخ دهد.تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است که یک مطلب پیش بازی از دیدار امشب این دو تیم تهیه و آن را با شما به اشتراک بگذارد.

مطلبی که شما میتوانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

 

مقایسه آماری و تحلیل وضعیت دو تیم:

 

دو تیم در جدول رده‌بندی لالیگا در رده‌های چهارم و پنجم قرار گرفتند.به طوریکه آلمریا با کسب ۷۳ و خیرونا با به دست آوردن ۷۱ امتیاز لیگ را به اتمام رساندند.

تیم آلمریا در ۵ هفته انتهایی لیگ ۳ پیروزی یک تساوی و یک شکست به دست آورد. از طرف مقابل تیم خیرونا با یک عملکرد فوق‌العاده توانست از ۵ مسابقه انتهایی لیگ ۴ پیروزی و یک تساوی به دست بیاورد.

این تیم در ۱۰ دیدار اخیر خود توانسته ۸ برد به دست بیاورد. تنها در یک مسابقه طعم شکست را چشیده است.

به طور کلی آخرین باخت این تیم به ۹ دیدار قبل باز می گردد.

تیم خیرونا هرچند که در خط حمله عملکرد خوبی داشته در خط دفاع وضعیت مناسبی ندارد.به طوری که در ۱۵ دیدار اخیر خود موفق به ثبت کلین شیت در برابر رقبا نشده است.

نکته جالب دیگر این است که در دو دیدار رفت و برگشت این فصل تیم خیرونا موفق به شکست دادن آلمریا نشده بود.حتی نتوانسته بود که دروازه این تیم را باز نماید اما در بازی رفت مرحله پلی آف با برتری قاطع ۳ بر صفر کار را تقریباً برای صعود تمام نمود.

 

بازی های رو در روی این دو تیم معمولاً پرکارت و خشن از آب در می آید.به طوری که از ۱۰ مسابقه ۹ مسابقه قبلی حداقل ۵ کارت زرد داشته است.

 

حال باید دید که در دیدار امشب چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

 

پیش‌بینی و شرط بندی این پیش بازی :

 

شرایط روحی و روانی و آمادگی فنی تیم خیرونا حاکی از این دارد.که به نظر این تیم را باید فینالیست مرحله پلی آف صعود به لالیگا تلقی کنیم.

بخصوص با برتری ۳ بر ۰ بازی رفت که گام بلندی برای صعود از جانب تیم خیرونا محسوب می‌شود.

بنابراین در مجموع به نظر می‌رسد که تیم خیرونا بتواند با یک بازی حساب شده حداقل یک تساوی را از طریق گرفته و به راحتی به دیدار نهایی پلی‌آف صعود کند.

 

علاوه بر این همانطور که در مطالب بالاتر گفته شد.به نظر می‌رسد دیدار امشب یک رقابت پرکارت و خشن از آب دربیاید که حداقل ۴ کارت زرد را در آن ببینیم.

 

علاوه بر این احتمال دیدار امشب یک رقابت کم بوده و حداکثر دو گل این دیدار را رد و بدل شود.