پخش زنده ی فوتبال :

یکی از خدمات دیگر سایت  معتبر ما برای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند.پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد.تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

روزانه مهمترین و حساس ترین بازی هایی که در هر گوشه جهان اند و یا بازی های تیم هایی که معروف نیستند.اما بنظر بازی های جذاب و مهمی باشند توسط تیم سایت ماانتخاب شده و برای پخش زنده انتخاب می‌شوند

در مقطع کنونی از سال که رقابت‌های بسیار مهم و جذاب و البته محبوب یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمریکا در حال برگزاری می باشند.بحث تیم‌های ملی خیلی داغ است .این تیم ها همگی برای کسب جایگاه و اعتبار بیشتر در این رقابت ها با حداکثر توان ممکن به رقابت می پردازند. همین باعث شده تا این دو سری مسابقات از جذاب ترین بازی های فوتبال در کل دنیا باشند .

امروز یعنی نهم تیرماه سال ۱۴۰۰ جدول پخش بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم.تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی ما همراه باشید :

پرسپولیس – گل گهر سیرجان :

اولین بازی انتخاب شده توسط تیم مابرای پخش زنده ، بازی حساس بین دو تیم پرسپولیس و گل گهر سیرجان در چهارچوب هفته بیست و پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر خلیج فارس می باشد. حساسیت بالای این بازی به این دلیل میباشد که پرسپولیس برای نگهداری صدرنشینی خود بعد از تساوی سپاهان در هفته پیش در این مسابقه حتماً نیاز به برد دارد. گل گهر هم برای کسب سهمیه برای برد به این مسابقه می آید .

این بازی امشب ساعت ۱۹ و ۵۰ دقیقه در ورزشگاه خانگی پرسپولیس یعنی استادیوم آزادی واقع در تهران برگزار می‌شود.پرسپولیس از ۵ بازی اخیر خود ۴ برد و یک تساوی کسب کرده. تنها تساوی این تیم مقابل تیم سپاهان بوده.در سمت مقابل هم گل گهر سیرجان از ۵ بازی اخیر خود دو برد و سه باخت داشته. باخت های این تیم مقابل تیم های استقلال و فولاد و پدیده بوده است . تیم پرسپولیس با ۵۱ امتیاز در صدر جدول لیگ برتر فوتبال خلیج فارس می باشد.برای تکرار پنجمین قهرمانی متوالی خود بسیار امید دارد. گل‌گهر هم با ۳۵ امتیاز در رده ششم لیگ می باشد . این بازی برای فوتبال دوستان بازی بسیار حساس و جذابی خواهد بود و دیدن آن به صورت زنده حتماً لحظات بسیار خوشی را رقم می زند.

تراکتور – ذوب آهن :

بازی بعدی که توسط سایت به صورت زنده پخش می شود هم بازی از لیگ برتر فوتبال خلیج فارس بین دو تیم تراکتور و ذوب آهن خواهد بود . ذوب آهن که امسال برخلاف سال‌های قبل وضعیت اصلاح مناسبی ندارد. احتمال سقوط آن به لیگ یک زیاد است در این هفته‌های باقی مانده از لیگ برتر به دنبال کسب تمام امتیازات خواهد بود تا از خطر سقوط جلوگیری کند .

بازی این هفته این دو تیم در ورزشگاه خانگی تراکتورسازی در تبریز ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه برگزار می شود . تراکتور از پنج بازی اخیر خود دو تساوی و یک برد و دو باخت داشته. در سمت مقابل ذوب آهن از ۵ بازی اخیر خود سه باخت یک برد و یک تساوی را کسب کرده است . تیم تراکتورسازی تبریز در لیگ برتر فوتبال امسال با کسب ۳۳ امتیاز اکنون در رتبه هفتم این رقابتها و ذوب‌آهن با کسب ۲۲ امتیاز در رتبه پانزدهم این رقابت ها قرار دارند .

تراکتورسازی عملاً اکنون سهمیه نمیگیرد و ذوب آهن هم به دلیل اینکه در منطقه سقوط قرار دارد اکنون امکان سقوط بالایی دارد.اما به دلیل آن که ۵ بازی از رقابت ها باقی مانده است.تراکتورسازی روی کاغذ شانس گرفتن سهمیه دارد.ذوب‌آهن هم روی کاغذ شانس فرار از منطقه سقوط و ماندن در لیگ برتر برای فصل بعد را دارد.پس هر دو تیم برای برد به این مسابقه می آیند. یک بازی بسیار حساس و پر هیجان را رقم خواهند زد.که برای فوتبال دوستان بسیار جذاب خواهد بود.

سایپا – پدیده :

بازی بعدی انتخاب شده برای پخش زنده نیز بازی ای از رقابت‌ های لیگ برتر فوتبال خلیج فارس در چهارچوب هفته بیست و پنجم خواهد بود . دو تیم سایپا و پدیده خراسان در ورزشگاه خانگی سایپا ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه به مصاف یکدیگر می‌روند . تیم سایپا به شدت به برد در این مسابقه نیاز دارد.چرا که ذوب‌آهن ۲۲ امتیازی در رده پانزدهم و سایپای ۲۵ امتیازی در رده سیزدهم فاصله بسیار کمی دارند. برای سقوط نکردن تلاش بسیار زیادی می‌کنند .

پدیده خراسان نیز با ۳۱ امتیاز در رتبه هشتم رقابت ها قرار دارد.شانس بسیار کمی برای کسب سهمیه خواهد داشت.اما حتماً در تمام بازی ها برای گرفتن نتیجه خوب به میدان می‌آید تا رحمتی مربی این تیم به هواداران این تیم قدرت خود را در مربیگری اثبات کند . هر دو تیم سایپا و پدیده از ۵ بازی اخیر خود دو برد دو باخت و یک تساوی را ثبت کرده‌اند.

فورتالزا – شاپه‌کوئنزه :

بازی بعدی ای که به صورت زنده توسط سایت ما برگزار می‌شود بین دو تیم فورتالزا و چاپه‌کوئنزه از چهارچوب رقابتهای سری آ لیگ فوتبال برزیل برگزار می شود . این بازی در چهارچوب هفته هشتم رقابت ها در حالیکه بازی های کوپا آمریکا در حال برگزاری می باشد.که یکسری از بازیکن های تیم ها در تیم های ملی مشغول به بازی می باشند . فورتالزا از این هفت بازی انجام داده شده ۱۲ امتیاز کسب کرده. در رده چهارم لیگ می باشد . چاپه کوئنزه هم با ۴ امتیاز در رده هجدهم و در منطقه سقوط قرار دارد . این بازی امشب ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه خانگی فورتالزا برگزار خواهد شد.

فلومیننزه – اتلتیکو پارانانزه :

بازی بعدی هم بازی ای در چهارچوب رقابت های لیگ آ فوتبال برزیل بین دو تیم فلومیننزه و اتلتیکو پارانائنزه برگزار می‌شود.این بازی هم بسیار جذاب و حساس خواهد بود . فلومیننزه با ۱۰ امتیاز در رتبه هفتم و اتلتیکو پارانائنزه با ۱۳ امتیاز در رتبه دوم قرار دارند . این بازی امشب ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه خانگی فلومیننزه برگزار می‌شود. فلومیننزه از ۵ بازی اخیر خود ۳ تساوی یک برد و یک باخت ثبت کرده. در سمت مقابل هم اتلتیکو پارانائنزه از ۵ بازی اخیر خود سه برد و یک تساوی و یک باخت داشته است.