پخش زنده ی رقابت های فوتبال پنجشنبه 10 تیر ماه 1400:

یکی از خدمات سایت بزرگ معتبر مابرای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

 

در مقطع کنونی از سال که رقابت‌های بسیار مهم و جذاب و البته محبوب یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمریکا در حال برگزاری می باشند بحث تیم‌های ملی خیلی داغ است و این تیم ها همگی برای کسب جایگاه و اعتبار بیشتر در این رقابت ها با حداکثر توان ممکن به رقابت می پردازند و همین باعث شده تا این دو سری مسابقات از جذاب ترین بازی های فوتبال در کل دنیا باشند .

امروز یعنی دهم تیرماه سال ۱۴۰۰ جدول پخش بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی ما همراه باشید :

آلومینیوم اراک – استقلال :

بازی اول انتخاب شده توسط سایت تخصصی مابرای پخش زنده بازی از هفته بیست و پنجم چهارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر خلیج فارس بین دو تیم آلومینیوم اراک و استقلال می باشد . این بازی از حساسیت و جذابیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و برای فوتبال دوستان لحظاتی بسیار مفرح را رقم خواهد زد . هواداران اراکی برای کسب سهمیه تیم این شهر ، در این فصل از لیگ های فوتبال برتر خلیج فارس امید های زیادی دارند و در سمت مقابل استقلالی‌ها هم برای این که در کورس قهرمانی بمانند از این بازی برد می خواهد . این بازی از ساعت ۱۹ و ۵۰ دقیقه امروز در ورزشگاه خانگی آلومینیوم اراک در شهر اراک برگزار می‌شود .

آلومینیوم از پنج بازی اخیر خود سه برد و ۲ تساوی کسب کرده و ۲ تساوی این تیم مقابل تیم‌های قعر جدولی ماشین سازی و تیم پیکان بوده است . در سمت مقابل تیم استقلال از ۵ بازی اخیر خود ۴ برد و یک باخت ثبت کرده و تنها باخت این تیم مقابل تیم صدر جدولی پرسپولیس بوده است . استقلال با ۴۳ امتیاز در رتبه سوم جدول و آلومینیوم با ۳۶ امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار دارد و آلومینیوم با برد یا تساوی در این بازی با توجه به اینکه تراکتور در این هفته باخته است ، می‌تواند به رتبه چهارم صعود کند و همین امر باعث جذابیت بسیار بالای این بازی خواهد شد.

نساجی – پیکان :

بازی دوم انتخاب شده برای پخش زنده هم از چهارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال خلیج فارس می باشد و نساجی برای جلوگیری از سقوط در این فصل به برد در این بازی نیاز دارد . این بازی در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال خلیج فارس در خانه نساجی برگزار می شود . نساجی از ۵ بازی اخیر خود سه برد و دو باخت ثبت کرده و دو باخت این تیم مقابل تیم‌های سپاهان و ملوان بوده است .

پیکان در سمت مقابل فرم مناسبی نداشته و از ۵ بازی اخیر خود به تساوی و دو باخت کسب کرده و دو باخت این تیم مقابل تیم های سایپا و گل گهر سیرجان بوده است . پیکان با کسب ۲۸ امتیاز از ۲۴ بازی انجام داده شده در لیگ برتر در رده یازدهم و نساجی با کسب ۲۵ امتیاز در رتبه ۱۴ می باشد و بعد از نساجی ذوب آهن با ۲۲ امتیاز در منطقه سقوط در رتبه پانزدهم ایستاده همین موجب می‌شود تا نساجی تنها برای برد به این مسابقه بیاید و بازی ای جذاب رقم بخورد.

مس رفسنجان – فولاد خوزستان :

بازی بعدی که توسط این سایت به صورت پخش زنده ارائه می‌شود بازی دو تیم مس رفسنجان و فولاد خوزستان خواهد بود . این بازی در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال خلیج فارس ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در خانه مس رفسنجان برگزار می‌شود و مس برای جلوگیری از سقوط برای کسب امتیاز به این بازی آمده و فولاد هم برای کسب سهمیه به برد در این بازی نیاز دارد . مس رفسنجان ۲۸ امتیاز در رتبه دوازدهم را فولاد با ۳۵ امتیاز در رتبه ششم قرار دارند . مس رفسنجان از پنج بازی اخیر خود ۴ باخت و یک برد ثبت کرده و تنها برد این تیم مقابل سایپا بوده است و در سمت مقابل فولاد خوزستان از پنج بازی اخیر خود ۲ تساوی و دو برد و یک باخت ثبت کرده و تنها باخت این تیم هم مقابل تیم سایپا بوده است.

سپاهان – ماشین سازی :

بازی بعدی هم در چهارچوب هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال خلیج فارس بین دو تیم سپاهان و ماشین سازی ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه در خانه سپاهان برگزار می‌شود و سپاهان به دلیل اینکه هفته قبل امتیاز از دست داده و از پرسپولیس عقب افتاده به برد در این بازی بسیار امید دارد چرا که ماشین سازی را دیگر امیدی برای ماندن در لیگ برتر ندارد .

سپاهان با یک بازی کمتر با ۴۹ امتیاز در رده دوم بعد از پرسپولیس ۵۴ امتیازی ایستاده و ماشین سازی با ۱۱ امتیاز در رده آخر جدول در رتبه شانزدهم می باشد و اصلاً امیدی به ماندن در لیگ برتر ندارد . سپاهان از ۵ بازی اخیر خود سه برد و ۲ تساوی داشته و دو تساوی این تیم مقابل تیم‌های پرسپولیس و فولاد بوده است . ماشین سازی از ۵ بازی اخیر خود ۳ باخت و دو تساوی داشته و دو تساوی این تیم مقابل تیم‌های آلومینیوم اراک و سایپا بوده است.

نفت مسجد سلیمان – نفت آبادان :

بازی بعدی بین دو تیم نفت مسجدسلیمان و نفت آبادان ساعت ۲۰ و ۵۰ دقیقه در خانه نفت مسجد سلیمان برگزار خواهد شد . این دو تیم با یکدیگر یک امتیاز و یک رتبه فاصله دارند و بازی بسیار جذاب و حساسی را رقم خواهند زد و این بازی برای فوتبال دوستان و کسانی که فوتبال را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنند بسیار زیبا خواهد بود و دو تیم سراسر حمله می شوند .

نفت مسجدسلیمان از پنج بازی اخیر خود دو برد و یک باخت و دو تساوی ثبت کرده و تنها باخت این تیم مقابل تیم فولاد خوزستان بوده است . آخرین صنعت نفت هم از ۵ بازی اخیر خود سه باخت و یک تساوی و یک برد ثبت کرده و تنها برد این تیم مقابل تیم سایپا بوده است . صنعت نفت و ۲۸ امتیاز در رتبه دهم و نفت مسجد سلیمان با ۲۹ امتیاز در رتبه نهم می باشد . این بازی را از دست ندهید.