پخش زنده ی رقابت های فوتبال  :

یکی از خدمات سایت بزرگ معتبر ما برای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

روزانه مهمترین و حساس ترین بازی هایی که در هر گوشه جهان اند و یا بازی های تیم هایی که معروف نیستند اما بنظر بازی های جذاب و مهمی باشند توسط تیم سایت ما انتخاب شده و برای پخش زنده انتخاب می‌شوند . حتماً از قسمت های دیگر سایت که مربوط به شرایط کنونی تیم ها در جداول های آنها و یا تاریخچه تیم های ملی و داستان های گذشته آنها می باشد دیدن کنید تا با تیم هایی که گمنام اند بیشتر آشنا شوید و بیشتر از سبک های مختلف فوتبال در گوشه های جهان مطلع شوید.

تمامی هواداران فوتبال و فوتبال دوستان هم برای دیدن مسابقه فوتبال مورد علاقه خود می توانند از سایت ما استفاده کنند تا اگر دسترسی به تلوزیون و یا سایت رایگان برای دیدن این بازی ها ندارند از این سایت برای دیدن بازی های مورد علاقه خود استفاده کنند.

در مقطع کنونی از سال که رقابت‌های بسیار مهم و جذاب و البته محبوب یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمریکا در حال برگزاری می باشند بحث تیم‌های ملی خیلی داغ است و این تیم ها همگی برای کسب جایگاه و اعتبار بیشتر در این رقابت ها با حداکثر توان ممکن به رقابت می پردازند و همین باعث شده تا این دو سری مسابقات از جذاب ترین بازی های فوتبال در کل دنیا باشند .

امروز یعنی دهم تیرماه سال ۱۴۰۰ جدول پخش بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی ماه همراه باشید :

سوییس – اسپانیا :

بالاخره انتظار ها به سر رسید و بازی های یک چهارم نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۰ از امشب آغاز می شود. به عنوان اولین بازی از این مرحله از رقابت ها بازی سوئیس و اسپانیا ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در شهر سن پترزبورگ روسیه به داوری آقای مایکل اولیور انگلیسی سوت می خورد . سوئیس که با حذف تیم مدعی قهرمانی فرانسه به این مرحله رسیده بسیار امیدوار است تا به مراحل بالاتر صعود کند و قدرت خود را به رخ بکشد . اسپانیا هم که با یک بازی پرگل مقابل کرواسی به این مرحله رسیده می خواهد روزهای خوش قدیم خود را دوباره تکرار کند و به فینال این رقابت‌ها دست پیدا کند .

سوئیس از ۵ بازی اخیر خود دو برد و یک تساوی و یک باخت ثبت کرده و تنها باخت این تیم مقابل ایتالیا بوده است . اسپانیا از ۵ بازی اخیر خود سه تساوی و دو برد داشته و برای برد به این بازی می آید . سوئیس به عنوان تیم سیزدهم ملی ثبت شده در رتبه بندی فیفا امیدهای زیادی برای ثبت یک نتیجه خوب در بازی امشب دارد و اسپانیا هم به عنوان تیم ششم بسیار بازی های جذاب ای را ارائه می دهد . تیم لوئیز انریکه امسال از آمادگی بالایی برخوردار است و بازی بین دو تیم امشب حتماً جذاب و بسیار حساس خواهد بود پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید.

بلژیک – ایتالیا :

بازی دوم انتخاب شده توسط سایت برای ارائه به صورت پخش زنده دومین بازی مرحله یک چهارم نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۰ می باشد که بین دو تیم بلژیک و ایتالیا امشب ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه آلیانز آرنا در شهر مونیخ آلمان برگزار می شود . داور این مسابقه آقای اسلافکو وینچیچ خواهد بود . هر دو تیم از ۵ بازی قبلی خود امتیاز کامل ۱۵ را کسب کرده و تمام ۵ بازی اخیر خود را با برد کنار گذاشته اند تا امشب یک بازی بسیار حساس و جذابی را رقم بزنند .

بلژیک در مرحله یک هشتم نهایی از سد پرتغال بسیار آماده گذشت و به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در این مسابقات به مصاف ایتالیایی می آید که در مرحله یک هشتم نهایی از سد تیم اتریش گذشته و میخواهد قدرت گذشته خود را با قهرمانی در این مسابقات برگرداند . بلژیک در رتبه بندی تیم های ملی ثبت شده در فیفا در رتبه اول قرار دارد ایتالیا به عنوان رتبه هفتم این رده بندی به دنبال کاهش دادن رتبه خود با کسب نتایج خوب از این رقابت ها می باشد . این بازی حتما یکی از حساس ترین و جذاب ترین بازی های تمام رقابت ها خواهد بود. پیشنهاد می کنم حتماً این بازی را به صورت زنده از سایت مشاهده بفرمایید.

پرو – پاراگوئه :

بازی سوم انتخاب شده برای ارائه به صورت زنده توسط سایت تخصصی ما بازی بین دو تیم پرو و پاراگوئه در چهارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کوپا آمریکا ساعت ۱:۳۰ بامداد شنبه برگزار می شود و رقابت های کوپا آمریکا از این بازی به بعد بسیار حساس تر و جذاب تر خواهد بود. تمام بازی ها جذابیت خاصی برای فوتبالدوستان خواهد داشت . این بازی حساس شهر گوی ناس برزیل امشب توسط آقای استفان استوجیگ اروگوئه ای سود می خورد و برنده این مسابقه در مرحله بعدی به مصاف برنده ی بازی بین دو تیم برزیل و شیلی می‌رود .

هر دو تیم پرو و پاراگوئه برای برد به این مسابقه آمده و همین موجب حساس شدند و جذاب شدن این بازی می شود . پرواز پنج بازی اخیر خود سه برد و یک تساوی و یک باخت کرده و تنها باخت این تیم مقابل تیم بسیار آماده برزیل بوده است . پاراگوئه در سمت مقابل از پنج بازی اخیر خود دو برد و سه باخت کسب کرده و تعداد کم تساوی این تیم در رقابت های اخیر قابل توجه می باشد . پرو در رده بندی تیم های ملی ثبت شده در فیفا در رده بیست و هفتم می باشد و پاراگوئه در این رتبه بندی در رتبه سی و پنجم قرار دارد.

برزیل – شیلی :

چهارمین بازی انتخاب شده برای ارائه به صورت پخش زنده توسط سایت دومین بازی رقابت‌های یک چهارم نهایی کوپا آمریکا امسال بین دو تیم برزیل و شیلی خواهد بود. که این دو تیم بامداد فردا ساعت ۴:۳۰ به مصاف یکدیگر می‌روند و برزیل بسیار آماده در این بازی انتظار برد راحت دارند. اما شیرین برای تداعی کردن قدرت گذشته خود حتماً برای برد و صعود به مرحله نیمه نهایی به این مسابقه می آید و همین امر باعث شده. که این بازی امشب یکی از جذاب ترین بازی های رقابت‌های امسال باشد .

برزیل از ۵ بازی اخیر خود ۴ برد و یک تساوی ثبت کرده و تنها تساوی این تیم هم در شرایطی بوده که برزیل برای بازی تشریفاتی به این بازی آمده بود و با تیم دوم خود بازی کرد . برزیل به عنوان صدرنشین گروه خود به این مرحله رسیده و در سمت مقابل شیلی از ۵ بازی اخیر خود سه تساوی و یک برد و یک باخت ثبت کرده.تنها باخت این تیم مقابل تیم پاراگوئه بوده است.