پخش زنده رقابت های ورزشی ::

 

در حالی که به شروع رقابت‌های یورو ۲۰۲۱ نزدیک می شویم.اکثر تیم‌های ملی آخرین بازی دوستانه خود را پیش از آغاز این رقابت ها انجام داده‌اند.امروز یکی از کم فوتبال ترین روزهای چند وقت اخیر را پشت سر خواهیم گذاشت.

روزی که در آن به سختی می توان یک بازی مهم و حساس پیدا کرد یک تیم معتبر حداقل در یک طرف آن حضور داشته باشد.

برگزاری تمامی بازی‌های هفته ششم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی که دیشب برگزار شد نیز بر علت شده.تا امروز بازی مهم فوتبالی را در پیش نداشته باشیم . از این رو تیم تحلیلی و مدیریتی سایت ما در نظر گرفته است.که امروز علاوه بر پخش سه دیدار از فوتبال، یکی را نیز از طریق رقابت های لیگ ملت های والیبال برایتان پخش نماید.

ورزشی که در نقاط مختلف جهان هواداران بسیاری دارد. اتفاقا برای شرط‌ بندی نیز می تواند مناسب باشد.

حال با توجه به این اوصاف برای اطلاع از کنداکتور پخش زنده ورزشی امروز سایت ما در ادامه مطلب با ما همراه باشید ‌

کنداکتور پخش زنده ورزشی امروز:

بازی های دوستانه ملی:

پرتغال – اسرائیل:

تیم ملی فوتبال پرتغال به عنوان مدافع عنوان قهرمانی یورو امشب آخرین دیدار دوستانه خود را قبل از شروع این بازی ها به انجام خواهد رساند.

دیداری که این تیم باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در برابر اسرائیل برگزار کند.یاران کریستیانو رونالدو در آخرین دیدار دوستانه خود پیش از جدال با مجارستان در یورو ۲۰۲۱ باید امشب به میدان بروند.

 

آمریکا – کاستاریکا:

در دیگر دیدار دوستانه ای که از ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد فردا برگزار می‌شود.تیم ملی آمریکا باید با کاستاریکا به جدال بپردازد.

رقابت دو تیم همواره مدعی کونکاکاف که می تواند در دیدار دوستانه نیز جذاب و هیجان انگیز باشد.

 

لیگ برتر گرجستان:

دینامو تبلیس – شوکورا کوبیلیتی

امروز و از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر پرتغال و در دیداری که از ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه برگزار می‌شود.تیم دینامو تبلیس که در رده دوم جدول رده بندی گرجستان قرار گرفته است باید با شوکورا به جدال بپردازد.

 

لیگ ملت های والیبال:

ایران – آمریکا:

در یک جدال همواره حساس و مهم در والیبال امشب و ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه تیم ملی ایران باید در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال و در بازی اول این هفته به مصاف آمریکا قدرتمند برود.

رقابتی که همواره یکی از حساس ترین و مهم ترین جدال های والیبال محسوب می شود.