پخش زنده رقابت های فوتبال:

با اتمام رقابت های لیگ های معتبر اروپایی و مشخص شدن تکلیف قهرمان و فاصله تقریباً بیست روزه تا رقابت‌های یورو فوتبال دوستان و علاقمندان به فوتبال روزهای سختی را برای یافتن رقابت های فوتبال که در جهت شرط بندی و چه برای مشاهده سپری خواهند کرد.

روزهایی که خبری از فوتبال های معتبر در سطح بالا اروپا نبوده و امر می‌تواند کار را برای شرط بندان و کسانی که علاقمند پیش‌بینی رقابت‌های فوتبال هستند سخت و دشوار نماید.

هر چند که امروز یکی از حساس ترین و مهم ترین بازی های فوتبال جهان در هر سال برگزار خواهد شد و تکلیف قهرمان بالاترین سطح فوتبال باشگاهی اروپا یعنی لیگ قهرمانان اروپا مشخص می شود و از این رو تماشاگران و بینندگان فوتبال می توانند روز بسیار مهیجی را پشت سر بگذارند.

از همین رو به وبسایت تخصصی ما مانند روزهای گذشته امروز نیز در کنار شما می باشد.تا به پخش مهمترین دیدار های روز بپردازد.

دیدارهایی که مشاهده آنها می تواند اوقات خوبی را برای بینندگان فراهم آورد به خصوص اینکه این دیدارها اکثراً از حساسیت بالایی برخوردار بوده و از این رو وب سایت ما مانند تمامی روزها و ماه‌های گذشته در این چند روز نیز در کنار شما می باشد و مهم ترین بازی های هر روز را برایتان پخش خواهد کرد.

بازی هایی که کنداکتور آن را می‌توانید در ادامه برای امروز و امشب مطالعه فرمایید.

کنداتور پخش زنده امروز :

لیگ قهرمانان اروپا:

منچسترسیتی انگلیسچلسی انگلیس:

در فینال تمام انگلیسی امشب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه دراگو پورتو برگزار می شود. تیم های آبی پوش شهر منچستر و لندن یعنی منچسترسیتی و چلسی باید رو در روی یکدیگر قرار بگیرند. تا قهرمان بالاترین سطح فوتبال باشگاهی دنیا را امشب مشخص سازند

لیگ برتر ایران:

تراکتور تبریزماشین سازی تبریز:

امشب دو دیدار عقب افتاده از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر ایران برگزار خواهد شد.که در یکی از این مسابقات و از ساعت ۱۹ دو تیم تبریزی تراکتور و ماشین سازی باید دربی تبریز را در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به انجام برسانند.

سایپافولادخوزستان:

در دیگر دیدار امشب معوقه هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر ایران جام خلیج فارس امشب از ساعت ۱۹ و ۴۰ دقیقه تیم سایپا باید در تهران از شاگردان جواد نکونام در تیم فولاد میزبانی کند.

لالیگا ۲ اسپانیا:

تنریفرئال اویدو:

امشب از ساعت ۲۱ یک دیدار از هفته چهل و دوم لالیگا ۲ برگزار خواهد شد.که در این مسابقه تیم تنریف در ورزشگاه خانگی خود باید از رئال اویدو میزبانی کند.

پلی آف بوندسلیگا آلمان:

هولشتاین کیلاف‌سی کلن:

در دیدار برگشت رقابت‌های پلی‌آف صعود به لیگ آلمان امشب از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه تیم اف سی کلن باید در خانه تیم هولشتاین کیل به میدان برود.

دیدار رفت این دو تیم با برتری یک بر صفر تیم کیل به پایان رسیده.این تیم می‌تواند با یک تساوی جواز حضور در بوندس لیگا در فصل بعد را از آن خود کند.