پخش زنده رقابت های فوتبال :

 

هفته اول رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ است.که هم اکنون و در سال ۲۰۲۱ در حال برگزاری می باشد.امشب با برگزاری دیدارهای گروه ششم،‌ گروه مرگ این رقابت ها به پایان خواهد رسید.

دیدارهایی که بسیاری از فوتبال دوستان و علاقه مندان به این ورزش منتظر برگزاری آن بوده با توجه به حضور تیم‌های فرانسه پرتغال و آلمان در یک گروه قطعاً تماشاگران ویژه و پر تعدادی را پای گیرنده های تلویزیونی خواهد نشان تا این مسابقات را به طور مستقیم به تماشا بنشینند.

علاوه بر برگزاری مسابقات یورو امشب مرحله اول انتخابی جام جهانی در قاره آسیا نیز با برگزاری دیدارها به پایان می رسد. چندین دیدار مهم امشب برگزار خواهد شد که می تواند تکلیف تیم‌های صعود کننده به دور نهایی انتخابی جام جهانی را مشخص سازد.

بنابراین امروز و یا به عبارتی دیگر امشب یکی از فوتبالی ترین شبهای قاره‌های مختلف جهان بوده و وب سایت تخصصی ما مانند تمامی روزهای گذشته در نظر گرفته است.که مهمترین بازی های روز را به طور زنده و مستقیم برای تان پخش نماید.

دیدارهایی که همان طور که گفتیم احتمالاً بینندگان پرشماری خواهند داشت. برای شرط بندی و پیش بینی نیز مناسب می باشند.

کنداتور پخش زنده امروز :

رقابت های یورو ۲۰۲۰:

گروه F:

مجارستان _ پرتغال:

امشب و از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه رقابت‌های حساس‌ترین گروه مسابقات یورو ۲۰۲۰ با برگزاری دیدار بین تیم های مجارستان و پرتغال در شهر بوداپست کشور مجارستان آغاز خواهد شد.باید دید که در این دیدار که ساده ترین رقابت پرتقال بر روی کاغذ در گروه محسوب می شود.یاران کریستیانو رونالدو چه نتیجه ای را به دست خواهند آورد.

 

آلمان _ فرانسه:

گل سرسبد بازی‌های هفته اول یورو رقابت پایانی این هفته بین تیم های آلمان و فرانسه می باشد.

دو قهرمان جام‌های جهانی اخیر امشب باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در کشور آلمان به ورزشگاه آلیانز شهر مونیخ رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.

با توجه به حضور مجارستان در این گروه و پیروزی احتمالی سه تیم دیگر در برابر این تیم به نظر می‌رسد برنده دیدار امشب می‌تواند همین امشب جشن صعود را برپا کند.

 

انتخابی جام جهانی در قاره آسیا:

گروه دوم:

اردن _ استرالیا:

امشب و ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه از گروه دوم رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره ی آسیا یک دیدار حساس بین تیم‌های اردن و استرالیا برگزار خواهد شد.

دیداری که نتیجه آن نه‌تنها در سرنوشت تیم های این گروه برکه در سرنوشت تیم های سایر گروه ها نیز موثر بوده. می تواند وضعیت تیمهای برتر دوم صعود کننده را تغییر دهد.

این دیدار به میزبانی ورزشگاه جابر بن احمد کشور کویت برگزار خواهد شد.

 

گروه C:

ایران _ عراق:

حساس ترین مهمترین و حیثیتی ترین بازی انتخابی جام جهانی در قاره آسیا امشب در گروه سوم این رقابت‌ها در کشور بحرین و از ساعت ۲۱ بین تیم های ایران و عراق برگزار خواهد شد.

تیم ملی عراق صعودش را به مرحله بعدی قطعی کرده است. یوزهای ایرانی نیز اگر می‌خواهند صعودشان به اما اگر نکشد باید دیدار امشب را با برد پشت سر بگذارند.