پخش زنده رقابت‌های فوتبال :

 

همانطور که در جریانی در رقابت های یورو ۲۰۲۱ دو روزی است که آغاز شده است .حال در کنار این رقابت‌ها، رقابت‌های کوپا‌آمریکا نیز آغاز خواهد شده است.تا تب فوتبال در دنیا بالاتر از قبل برود.

شاید در حالت عادی و در روزهای برگزاری لیگ های معتبر اروپایی فوتبال دوستان علاقه چندانی به رقابت های ملی و یا همان فیفادی نداشتند.اما هم اکنون تمام امید فوتبال دوستان به همین رقابت‌های ملی و بازی‌های یورو و کوپا آمریکا می‌باشد.که در نبود رقابت‌های باشگاهی بتواند و رقابت های جذابی را برای فوتبال دوستان فراهم کنند.

رقابت‌هایی که اتفاقاً تا به اینجای کار بسیار عجیب و حساس بوده و اتفاقات زیادی نیز در آن رخ داده است.

با همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ما مانند تمامی روزهای گذشته امروز و امشب نیز در کنار شما خواهد بود.تا به پخش مهمترین بازی‌ها بپردازد بازی هایی که در دو قاره متفاوت برگزار شده.قطعاً هر کدام طرفداران خاص خود را خواهند داشت.

حال برای اطلاع از جدول پخش بازی های امروز در ادامه این مطلب با ما همراه بوده .کنداکتور پخش زنده امروز را مطالعه فرمایید.

کنداکتور پخش زنده امروز:

رقابت های یورو:

گروه E:

لهستان _ اسلواکی:

رقابت‌های گروه ششم بازی‌های یورو امشب آغاز می شود و در اولین دیدار این گروه یاران رابرت لواندوفسکی از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در شهر سن پترزبورگ به کشور روسیه باید به مصاف تیم ملی اسلواکی بروند ‌

دیداری که بر روی کاغذ به نظر ساده ترین رقابت لهستانی ها در این گروه خواهد بود و آنها برای صعود از این گروه باید دیدار امشب را با برد پشت سر بگذارند.

 

اسپانیا _ سوئد:

تیم ملی اسپانیا که در رقابت‌های این دوره یک تیم نسبتاً جوان با تعدادی بازیکن با تجربه در اختیار دارد امشب و ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه باید تحت هدایت لوئیس انریکه در شهر سویل به مصاف سوئد برود کار خود را در رقابت‌های یورو آغاز نماید.

 

کوپا آمریکا:

گروه a:

آرژانتین _ شیلی:

بعد از کش و قوس های فراوان و رقابت‌های کوپا‌آمریکا بالاخره آغاز شد اما تیم ها و کشورهای آرژانتین و کلمبیا دیگر میزبان این رقابت‌ها نخواهند بود. حال بازی ها در کشور برزیل و به میزبانی این کشور آغاز شده است. آلبی سلسته نیز در دیدار اول است باید با یکی دیگر از مدعیان قهرمانی یعنی شیلی به رقابت بپردازد.

دیداری که از ساعت ۱:۳۰ بامداد به انجام خواهد رسید ‌

 

پاراگوئه _ بولیوی:

تیم ملی بولیوی که به نظر ضعیف ترین تیم گروه اول رقابت‌های کوپا‌آمریکا به حساب می‌آید نیز امشب باید از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به مصاف پاراگوئه یکی از تیم های چغر و سخت کوش قاره برود.