پخش زنده رقابت‌های فوتبال:

 

همانطور که در جریانی در رقابت های یورو ۲۰۲۱ چند روزی است که آغاز شده .حال در کنار این رقابت‌ها، رقابت‌های کوپا‌آمریکا نیز در حال انجام است تا تب فوتبال در دنیا بالاتر از قبل برود.

شاید در حالت عادی و در روزهای برگزاری لیگ های معتبر اروپایی فوتبال دوستان علاقه چندانی به رقابت های ملی و یا همان فیفادی نداشتند.اما هم اکنون تمام امید فوتبال دوستان به همین رقابت‌های ملی و بازی‌های یورو و کوپا آمریکا می‌باشد.که در نبود رقابت‌های باشگاهی بتواند و رقابت های جذابی را برای فوتبال دوستان فراهم کنند.

رقابت‌هایی که اتفاقاً تا به اینجای کار بسیار عجیب و حساس بوده و اتفاقات زیادی نیز در آن رخ داده است.

با همه این اوصاف تیم تحلیلی سایت ما مانند تمامی روزهای گذشته امروز و امشب نیز در کنار شما خواهد بود.تا به پخش مهمترین بازی‌ها بپردازد بازی هایی که در دو قاره متفاوت برگزار شده .قطعاً هر کدام طرفداران خاص خود را خواهند داشت.

حال برای اطلاع از جدول پخش بازی های امروز در ادامه این مطلب با ما همراه بوده و کنداکتور پخش زنده امروز را مطالعه فرمایید.

کنداکتور پخش زنده امروز:

رقابت های یورو ۲۰۲۰:

گروه چهارم:

کرواسی _ جمهوری چک:

هفته دوم رقابت های یورو ۲۰۲۰ وز با برگزاری سه دیدار دیگر پیگیری می‌شود.که دو دیدار از این ۳ رقابت از گروه چهارم رقابت‌ها برگزار می شود.که در یکی از آنها تیم ملی کرواسی یکی از تیم های بازنده روز اول باید در برابر تیم ملی جمهوری چک که از هفته اول ۳ امتیاز اندوخته است، قرار بگیرد.

این دیدار امشب از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در گلاسکو اسکاتلند برگزار می‌شود.

 

انگلیس _ اسکاتلند:

دیگر دیدار گروه چهارم رقابت های یورو ۲۰۲۰ امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه بین تیم های انگلیس و اسکاتلند دو رقیب دیرینه برگزار می شود.

قوطی حساس حیثیتی که در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار شده. انگلیس می‌تواند با شکست دادن یکی از رقبای دیرینه خود به مرحله بعد صعود کند . رقیبش را نیز در آستانه حذف قرار دهد.

 

کوپا آمریکا:

گروه یک:

شیلی _ بولیوی:

هفته دوم رقابت های کوپا آمریکا نیز امشب با برگزاری دو دیدار از گروه اول این رقابت‌ها به پایان می رسد.

دو دیداری که در یکی از آنها تیم ملی شیلی بعد از تساوی در برابر آرژانتین در هفته اول حال باید از ساعت ۱:۳۰ بامداد با بولیوی دیدار کند.

 

آرژانتین _ اروگوئه:

دیگر دیدار بامداد فردا کوپا آمریکا را تیم‌های آرژانتین و اروگوئه از ساعت ۴:۳۰ بامداد برگزار خواهند کرد.

به دلیل ۵ تیمی بودن گروه‌ها هر هفته یک تیم استراحت می‌کند. به همین دلیل این دیدار رقابت نخست تیم ملی اروگوئه پرافتخارترین تیم کوپا‌آمریکا در رقابت‌های امسال محسوب می‌شود.